کد خبر: ۴۲۵۷۳۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۳

پاسخ سعیدجلیلی به ترامپ/ملت تحریم‌ها را بی‌اثر کرد/ تفکر انقلابی سایه جنگ را از کشور دور کرده

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تحریم‌ها را باید با قدرت بی‌اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچ‌گاه التماس نکرده است، ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم‌ها را بی‌اثر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
سعید جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی امشب در جمع مردم شهر مشکین‌دشت استان البرز حضور یافت و به سخنرانی پرداخت.

این استاد دانشگاه با بیان این که اگر دشمن از شما نترسد و نهراسد موجب امنیت بیشتر شما می‌شود یا اگر بداند با ملتی قوی و قدرتمند روبه‌روست، افزود: آنچه مانع جنگ می‌شود ترس دشمن از قدرت و مقاومت شماست. راه نجات ملت در مقابله با تحریم‌ها نترسیدن و اتکا به درون است.

وی افزود: کسانی با تحریم هراسی مکمل حرکت دشمن بودند. این افراد تحریم ها را که باید بی‌اثر می‌شد برای دشمن موثر نشان دادند.

جلیلی اظهار داشت: تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچگاه التماس نکرده است. ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم ها را بی اثر کرد. عزم ملی و وحدت ملی آن است که همه نشان دهند اهرم تحریم هراسی دیگر اثر ندارد.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: کاسبان تحریم هراسی نیز بدانند کسانی که در داخل هم پای دشمن ملت را از تحریم ها می ترساندند نیز بدانند این کاسبی به پایان خود رسیده است.

وی اظهار داشت: با جرات می گویم اتکا به درون با مناسبات صحیح، پویا و فعال با بخش عمده جهان می توان با قدرت و توان بیشتر پیش رفت.

جلیلی با بیان اینکه امروز ما در اوج قدرت و توانایی هستیم و شخصی در مقام ریاست جمهوری امریکا قرار گرفته که عنوان کتاب و مانیفست انتخاباتی‌اش «آمریکای افلیج» بود و مردم آمریکا به این شعار رای دادند، افزود: آقای ترامپ که یک ماه پیش آمریکا را افلیج می‌خواند بداند با پیکر فلج نمی‌تواند رجز بخواند. بهتر است به جای رجزخوانی به مردم آمریکا بگوید چگونه آمریکای فلج را می‌خواهد درمان کند. ترامپ مواظب باشد موجود افلیجی را که تحویل گرفته است با رجز‌خوانی‌های بی‌جا به مرگ نکشاند.

وی اظهار داشت: امروز کشور ما در موقعیتی است که خود آمریکایی‌ها می‌گویند که بسیاری از مسائل منطقه بدون حضور ایران حل شدنی نیست. دشمنان 5 سال تمام توانشان را گذاشتند که یکی از کشورهای دوست ما را با تروریزم و جنگ از پا دربیاورند اما نتوانستند.

نماینده رهبری معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه تفکر انقلابی است که امنیت را برای این کشور به ارمغان می‌آورد، اظهار داشت: تفکر انقلابی بود که با مقاومت جانانه درسی به دشمنان داد که 28 سال است جرات نمی‌کنند به مرزهای ما نزدیک شوند.

جلیلی همچنین گفت: تفکر انقلابی است که سایه جنگ را از این کشور دور کرده است. تفکر انقلابی است که اجازه نمی‌دهد تهدیدها به ما نزدیک شود.

به گزارش فارس، وی افزود: چرا دشمن از تفکر انقلابی می‌ترسد؟ چون کارآمد است و کشور را مقتدر می‌کند. برای دشمنی که دنبال ضربه‌ زدن یک کشور است بزرگترین نگرانی رشد پیشرفت و کارآمدی و توانایی یک کشور است. تفکر انقلابی که 30 سال سایه جنگ را از کشور دور کرده می‌تواند برای همیشه سایه تحریم را از کشور دور کند. دشمنان ما در خارج و پیاده نظام‌های آنها در داخل بدانند دوران ترساندن مردم از تحریم به پایان رسیده، همان‌گونه که دوران ترساندن مردم از جنگ سال‌ها پیش به پایان رسیده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
0
0
خسته نباشی مقاله جالبی بود
سیناپس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱
0
0
میشه مثل آدم درست صحبت کنی ببینیم چی می گی یک مشت حرفای قلمبه سلمبه و شعارهای تو خالی چند سال مذاکرات بی نتیجه و ... حاصل عملکرد تو و دوستانت حالا با ماله که سهل است با غلطک هم نمیشه گند کاریهای شماها را درست کرد
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین