کد خبر: ۴۲۵۸۳۳
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۸
نماینده ولی‌فقیه در گلستان در دیدار با نوبخت مطرح کرد:

برای نجات خلیج گرگان کاری انجام شود

نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: متاسفانه وعده‌ ها و قول‌ های بزرگ رئیس جمهور در سفر به استان اجرایی نشده است.
آفتاب‌‌نیوز :
 آیت الله سید کاظم نورمفیدی در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید خدمات بسیاری برای استان انجام شده و بیش از 8303 پروژه نیز با 3500 میلیارد تومان اعتبار در استان اجرایی شده است.

وی با تاکید بر اینکه برای نجات خلیج گرگان باید کاری انجام داد، افزود: به دریاچه ارومیه کم توجهی شد و به این روز افتاد، حالا نیز همین بلا دارد سر خلیج گرگان می آید.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه مرز نشنیان استان خیلی فقیر هستند، تصریح کرد: آنها با مشکلات زیادی چون نبود آب، گاز و دکتر روبه‌رو هستند که باید برای رفع این مشکلات تلاش کرد.

نورمفیدی به سفر وزیر بهداشت به استان اشاره کرد و افزود: به آقای دکتر هاشمی نیز گفتم که طرح تحول سلامت از برنامه های خوب دولت است اما مشکلات زیادی دارد. پرستاران می گویند 10 ماه است حقوق معوقه دارند. ایشان هم قول داد ولی توصیه ای هم به من کردند که وزرای اقتصادی را توصیه کنید به ما بیشتر برسند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به رضایت مردم از طرح تحول سلامت عنوان کرد: بیمه می گوید دولت بدهکار است و خدمات به مراکز درمانی نمی دهد. بیمه با مردم قرارداد دارد، چرا وقتی از دولت طلب دارد کار مردم را لنگ می گذارد؟ این مساله حتی از نظر شرعی نیز اشکال دارد.

به گزارش ایسنا،وی با بیان اینکه در سفر  رئیس جمهور به استان چند وعده بزرگ داده شد اما هنوز به نتیجه نرسید، اظهار کرد: منطقه آزاد اینچه برون، جزیره آشوراده و راه آهن از  جمله طرح های بزرگی بود که رئیس جمهور به مردم استان وعده داده بود و تاکنون اجرایی نشده و با پیچ و خم هایی روبه رو شده است.

امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه باید کاری کرد تا حداقل مشکلات برخی طرح ها بر طرف شود، خاطرنشان کرد: مردم می گویند که رئیس جمهور وعده داده ولی به آن عمل نشده است. ما دوست نداریم ذهنیت منفی نسبت به دولت ایجاد شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین