کد خبر: ۴۲۵۸۵۹
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۳

محرومیت ۴ جلسه‌ای خداداد عزیزی و جریمه تراکتورسازان

کمیته انضباطی به دلیل اعتراض شدید به داور، رفتار غیر ورزشی و تحریک آمیز و ورود غیر مجاز به داخل زمین مسابقه خداداد عزیزی را ۴ جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
به‌ گزارش فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی در هفته نوزدهم برگزار و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران مسابقه و فدراسیون فوتبال از دقیقه ۷۹ رخ داد. تیم تراکتورسازی تبریز طبق بند ۳ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و سیاه جامگان مشهد در هفته نوزدهم برگزار و از سوی خداداد عزیزی، تخلفاتی مبنی بر اعتراض شدید به داور، اقدام به خارج کردن بازیکنان تیم از زمین مسابقه و رفتار غیر ورزشی و تحریک آمیز، ورود غیر مجاز به داخل زمین مسابقه که نهایتا منجر به تحریک تماشاگران و اخراج سرمربی از سوی داور شد، رخ داد. عزیزی طبق ماده ۶۵ و تبصره آن و ماده ۶۶ با رعایت ماده ۶۰ آیین نامه انضباطی به خاطر محرومیت قبلی، به چهار جلسه از همراهی تیم خود و نیمکت ذخیره‌ها و محرومیت از حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی محروم و باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای قابل تجدید نظر است)

همچنین باشگاه سیاه جامگان مشهد به خاطر ترک زمین توسط بازیکنان که منجر به وقفه بازی به مدت هشت دقیقه شد، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب اشیا به داخل زمین مسابقه باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین