کد خبر: ۴۲۵۸۶۸
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۶
در گفت وگو با «المیادین»«بروجردی»:

آماده گفت‌وگو با عربستانیم/ آمریکا اجازه عبور از خطوط قرمز را ندارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با یک شبکه لبنانی تأکید کرد ایرن در مقابل هر تهدیدی از سوی آمریکا خواهد ایستاد.
آفتاب‌‌نیوز :
«علاءالدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با شبکه «المیادین» اعلام کرد آمریکا نخواهد توانست از خطوط قرمزی که ایران برای این کشور در منطقه وضع کرده، عبور کند.

وی در ادامه تأکید کرد: ما به آمریکا اجازه عبور از این خطوط را نخواهیم داد؛ آمریکایی‌ها همیشه برای شکست ایران تلاش می‌کنند همانگونه که برای وارد کردن ضربه به متحدان ایران خصوصا مقاومت می‌کوشند اما آنها (همیشه) شکست می‌خورند.

به گزارش فارس، بروجردی سپس گفت: آمریکا سیاستی ثابت برای مقابله با ایران ندارد اما ایران اکنون از نظر سیاسی و راهبردی بسیار قوی است و این به مذاق واشنگتن خوش نمی‌آید؛ ایرانِ امروز، ایرانِ زمان شاه نیست و در مقابل هر تهدید آمریکایی خواهد ایستاد اما این بدان معنا نیست که تهران خواهان جنگ است.

وی در ادامه گفت: رویارویی نظامی میان ایران و آمریکا، ضعیف‌ترین احتمال است و واشنگتن بخوبی به توانایی‌های ایران آگاه است؛ ایران هر اتهامی مبنی بر حمایتش از تروریسم را رد می‌کند و سردار «قاسم سلیمانی» نقش مهمی در مقابله با تروریسم به ویژه داعش و النصره دارد.

بروجردی تأکید کرد کشورش هیچ مشکلی با عربستان ندارد و آماده گفت‌وگو با ریاض است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین