کد خبر: ۴۲۶۴۴۴
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹

داربی ۸۴ را با دوربین‌های جدید ببینید

تهیه‌کننده «فوتبال برتر» از اضافه شدن دوربین‌های جدید همزمان با داربی ۸۴ در ورزشگاه آزادی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : مهدی هاشمی، تهیه‌کننده برنامه «فوتبال برتر» در گفت‌وگو با ایسنا درباره پخش داربی ۸۴ جزئیاتی را توضیح داد.

این تهیه‌کننده اعلام کرد، عادل فردوسی‌پور گزارشگر این دیدار خواهد بود و همچنین اجرای برنامه «فوتبال برتر» بر عهده جواد خیابانی است.

هاشمی با بیان اینکه تصویربرداری دیدار این داربی با سیستم HD خواهد بود، یادآور شد:‌ تعدادی دوربین جدید در بازی قرار است استفاده شود اما به دلیل بارندگی، شرایط جوی کمی نامساعد است که امیدواریم بهتر شود تا بتوانیم از دوربین‌ها استفاده کنیم.

این تهیه‌کننده افزود: مخاطبانی که امروز بیننده ۵۰ میلیونی تلویزیون هستند، با این دوربین‌ها می‌توانند تصاویر دقیق‌تری از این بازی را ببینند و چیزی را از دست ندهند و بهتر نتیجه را در حین بازی خواهیم دید.

هاشمی درباره این دوربین‌ها اظهار کرد: دوربین‌های جدید جذابیت بیشتری به مسابقه می‌دهند و هر پلانی که خواهیم گرفت، مشخص خواهد بود که به چه دلیل بوده است؛ در واقع انتخاب پلان‌ها و کادربندی‌ها در دربی امروز دقیق‌تر خواهد بود.

مهدی هاشمی شروع برنامه «فوتبال برتر» را یک ساعت قبل از بازی ساعت ۱۲:۵۵ عنوان کرد و گفت: رحمان رضایی و آرش برهانی از مهمانان امروز در دیدار دربی خواهند بود. در این برنامه قرار است اطلاعات مونوگرافی و بحث کارشناسی مطرح شود. همچنین ارتباط با آزادی و حال و هوای استادیوم از دیگر بخش‌های برنامه «فوتبال برتر» پیش از شروع بازی سرخ‌آبی‌ها خواهد بود.

این تهیه‌کننده که سال‌هاست برنامه «فوتبال برتر» را در تلویزیون تدارک می‌بیند، ابراز امیدواری کرد که داربی ۸۴ بازی سردی نباشد و مردم لذت ببرند و بازی باشد که خارج از هر نتیجه جذاب باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین