کد خبر: ۴۲۶۵۶۷
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۹

مخالفت کمیسیون اجتماعی با کلیات طرح تعطیلی شنبه به جای پنج‌شنبه

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از رد کلیات طرح اصلاح قانون تعیین تعطیلات رسمی کشور خبر داد و گفت که این طرح به دنبال جابه جایی برخی از تعطیلات رسمی کشور و حذف برخی دیگر از تعطیلات رسمی بود که کمیسیون با کلیات آن مخالفت کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
سلمان خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این جلسه طرح اصلاح لایحه قانونی تعیین تعطیلات رسمی کشور جهت ساماندهی تعطیلات با حضور کارشناسان مرکز پژوهش‌ها و وزارت کشور مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: این طرح به دنبال جابه‌جایی برخی از تعطیلات رسمی و حذف برخی دیگر از تعطیلات بود، به طوری که روزهای تعطیل نیز به تعطیلات رسمی کشور اضافه شود. مثلا به جای پنجشنبه، روزهای شنبه تعطیل شود و تعطیلاتی همچون ۱۲ فروردین و ۱۵ خرداد حذف گردد که در نهایت نمایندگان با کلیات این طرح مخالفت کردند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین به حضور رئیس سازمان ملی استاندارد در جلسه این کمیسیون گفت: در این جلسه رئیس سازمان ملی استاندارد به ارائه گزارشی درباره اقدامات این سازمان جهت رفع دغدغه‌های نمایندگان پرداخت.

خدادادی استماع گزارش رییس سازمان نظام روانشناسی کشور را از دیگر موارد کاری جلسه کمیسیون اجتماعی عنوان و اظهار کرد: در این جلسه مسئولان و مدیران این سازمان به بیان مشکلات‌شان پرداختند که در نهایت مقرر شد همکاری مجلس با این سازمان جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و تثبیت امنیت روانی جامعه افزایش یابد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین