کد خبر: ۴۲۶۶۷۳
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸

روزنامه شرق:حصر به قوت خود باقی است، آنچه درباره رفع حصر، مطرح شده گمانه‌زنی رسانه‌ای است

آفتاب‌‌نیوز : در روزهای پایانی هفته گذشته، انتشار برخی نقل‌قول‌ها موجب شد گمانه‌زنی درباره پیشرفت احتمالی در حل مسئله حصر، به سرخط خبرهای رسانه‌ها تبدیل شود.

به گزارش شرق، در همين پيوند ماجرای دیدار با محصوران، نخست از نشست علی مطهری، نايب‌رئيس مجلس در دانشگاه فردوسی مشهد سر زبان‌ها افتاد. کمی بعدتر علی مطهری خبر منتشرشده از سوی ایسنا را تصحیح کرد و گفت دیداری با محصوران نداشته، اما تلاش‌ها و برنامه‌هایی در راه است تا بتواند با سه شخصیت سیاسیِ در حصر گفت‌وگو داشته باشد. حسين کروبی هم خبر داد به درخواست ملاقات با محصوران پاسخ مثبت داده‌ شده، اما هنوز زمانی برای آن تعیین نشده است.

پيش از اين حجت‌الاسلام‌والمسلمين غلامحسين محسني‌اژه‌اي، معاون اول و سخنگوی قوه قضائیه، با اشاره به اتفاقات سال ٨٨، تأكيد كرده بود حصر، مصوبه شوراي عالي ‌امنيت ملي است.  او گفته بود: «شورای امنیت ملی تشکیل شد و این شورا تصویب کرد این افراد فعلا در حصر باشند و محاکمه نشوند که این مصوبه کماکان به قوت خود باقی است».

اكنون پيگيري‌ها حاكي از آن است كه دستگاه‌هاي ذي‌ربط و مسئول در ماجرا، همچون گذشته، مشغول انجام وظيفه خود در اين رابطه هستند و آنچه به‌تازگي در‌اين‌باره مطرح شده، صرفا گمانه‌زني رسانه‌اي بوده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین