کد خبر: ۴۲۶۷۵۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶

توضیح وزارت صنعت درباره بازنشستگی نعمت‌زاده

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است خدمت به مردم وظیفه است و بازنشستگی ندارد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش شاتا، فرزاد خلفی در واکنش به انتشار خبری به نقل از وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر بازنشستگی تا سال آینده اظهارداشت: مهندس نعمت زاده در برابر اصرار و ابراز تمایل دست اندرکاران برگزاری چهارمین همایش خودرو به آنها تاکید کرد که برگزاری این همایش در هر صورت حتی در صورت بازنشستگی ایشان باید ادامه یابد.

وی افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت همواره تاکید دارد در راه خدمت به مردم نباید خسته و نومید شد و تداوم مسئولیت‌ها با بزرگان نظام است.

به گزارش فارس، نعمت‌زاده روز گذشته در همایش بین‌المللی خودرو ایران گفته بود: قرار است ما سال آینده بازنشسته شویم و کارهایمان را انجام داده ایم ولی شما (خودروسازان) کنفرانس هایی را برای حل مشکلات روز صنعت خودرو برگزار کنید.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
0
2
راه های دیگری هم برای خدمت به مردم هست از جمله اینکه مثل بیل گیتس که قصد دارد بیش از 90 درصد سرمایه خود را وقف فقرا کند ایشان هم بنیادی تشکیل دهد و قسمت عمده ثروت خود را که بنا به اظهار خودشان چند صد میلیارد تومان است صرف فقرا کند
بردیا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
0
2
آیا خدمت به مردم توسط وزیر محترم فقط در قالب پست دولتی امکان پذیر است و ایشان نمی تواند در بخش خصوصی به خلق خدا کمک نمایند
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین