کد خبر: ۴۲۸۹۹۰
تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
دومین بار است که تست دوپینگ رحیم امامی در می آید و وی دیگر در هیچ فعالیتی که مربوط به ورزش دوچرخه سواری می شود نمی تواند حضور داشته باشد و مادام العمرمحروم خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز : تست دوپینگ رحیم امامی در حاشیه مسابقات جلاجاه مالزی در روز ۱۸ اکتبر ۲۰۱۶ مثبت اعلام شد، این دوچرخه‌سوار از آنابولیک آندوژنیک استروئید استفاده کرده بود.

 به گزارش تابناک، از آنجا که در ۱۲ ماه اخیر تست دوپینگ دو رکابزن از تیم دوچرخه‌سواری پیشگامان مثبت اعلام شده است به ‌این‌ ترتیب ، تیم پیشگامان به مدت ۱۵ تا ۴۵ روز محروم خواهد شد.

خسرو قمری، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص مثبت شدن تست دوپینگ یکی از  ملی پوشان اسبق دوچرخه سواری که قبلا در تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد فعالیت داشته و محروم شدن ۱۵ تا ۴۵ روزه این تیم،اظهار کرد: تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد یکی از باشگاه هایی است که چندین سال برای کشور افتخار آفرینی کرده است اگر یک ورزشکار اشتباهی انجام می دهد نباید زحمات این باشگاه را نادیده گرفت. باشگاه دوچرخه سواری پیشگامان نیز برای اینکه دچار این اتفاقات نشود باید نظارت خود را افزایش دهد تا هرچه زودتر جلوی این کار اشتباه را بگیریم.

وی در خصوص مثبت شدن تست دوپینگ رحیم امامی و ادامه فعالیتش در رقابتهای آتی تصریح کرد: دومین بار است که تست دوپینگ رحیم امامی در می آید و وی دیگر در هیچ فعالیتی که مربوط به ورزش دوچرخه سواری می شود نمی تواند حضور داشته باشد و مادام العمرمحروم خواهد شد.
 قمری در بخش پایانی صحبت هایش گفت: از این پس قصد داریم  رکابزنان مان را حتی در منزل رصد کنیم تا با این مسائل رو به رو نشویم!
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین