کد خبر: ۴۳۳۸۸۹
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵
فرمانده پلیس راه اردبیل
فرمانده پلیس راه استان اردبیل از تایید ایمنی راه اصلی خلخال به فیروزآباد جهت تردد خودورها در این مسیر جدید خبرداد.
آفتاب‌‌نیوز :
 سرهنگ حجت فتاحی روز پنجشنبه درجریان بازدید جمعی از مسوولین ومدیران اجرایی استان از راه جدید خلخال - فیروآباد افزود: امکانات ایمنی لازم برای تردد خودروها در سه تقاطع هم سطح موجود دراین مسیر با نصب علائم راهنمایی، هشدار دهنده ، سرعت گیر، تابلوهای هدایت مسیر وچراغ های راهنمایی فراهم شده واز امروز ماموران پلیس راه استان هرگونه عبور ومرور وسایط نقلیه را در این جاده تحت کنترل خواهند داشت.

به گزارش ایرنا ،وی بیان کرد:با فراهم شدن امکانات لازم برای برقراری تردد خودورها در این مسیر زمینه برای مسدود شدن جاده قدیمی خلخال به کوثر مهیا شده وبزودی این جاده برای حذف نقاط حادثه خیز وبهسازی راه برروی خودروها مسدود خواهد شد.
فتاحی اظهارکرد: در حال حاضر به دلیل ریزش سنگ درمسیر جاده خلخال به گیوی مسدود کردن این راه در دستور کار قرار گرفته وبرقراری تردد در مسیر راه اصلی خلخال به فیروز امکان مسدود کردن این راه قدیمی وپرخطر را امکان پذیر کرده است.
وی با بیان اینکه با مسدود شدن راه قدیمی خلخال به گیوی از اوایل هفته آینده، خودروهای عبوری از مسیر راه اصلی خلخال به فیروزآباد تردد خواهند کرد افزود: پس از پایان کار بهسازی جاده که احتمالا به مدت 2ماه به طول خواهد کشید این مسیر دوباره برروی خودرها باز خواهد شد. محبوب حیدری مدیر کل راه وشهرسازی استان اردبیل نیز از اجرای 2 پروژه تقاطع غیر هم سطح در مسیر راه اصلی خلخال به فیروزآباد خبرداد وگفت:این مسیر 27 کیلومتری دارای سه تقاطع می باشد که اجرای 2 تقاطع هم سطح این جاده با راه خلخال به هشجین ونیز تقاطع روستای پروج با 150 میلیارد ریال اعتبار به مناقصه گذاشته شده وتقاطع بزرگ این راه با راه اردبیل به سرچم نیز درحال مطالعه است وبرای اجرای تقاطع غیر هم سطح دراین محل نیز 150 میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.
وی اضافه کرد: راه خلخال به فیروز آباد بخشی از راه اصلی رضوانشهر - خلخال - میانه - میاندوآب می باشد و برای اجرای 27 کیلومتر از این مسیر در خلخال 450 میلیارد ریال هزینه شده است.
خلخال در جنوب اردبیل و در همسایگی استانهای گیلان ، آذربایچان شرقی و زنجان قرار دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x