کد خبر: ۴۳۹۷۴۶
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود +عکس

نمای جانبی جیلی به جای استفاده از آینه‌های سنتی از دوربین‌ استفاده کرده است.
آفتاب‌‌نیوز : در آستانه نمایشگاه بین‌المللی شانگ‌های جیلی با انتشار تصاویری از مدل مفهومی یک مینی‌ون شخصی (MPV) رونمایی کرد. خودرویی که در نگاه اول جذاب و گیرا به نظر می‌رسد.

به گزارش عصر ایران به نقل از "موتور1"، طراحی این مینی‌ون تا حدی ذهن را به یاد زبان طراحی چشم‌گیر ناگارا مزدا در اواسط دهه 2000 میلادی می‌اندازد. به خصوص که در نمای جلو از حجم ظاهری جلوپنجره کاسته شده و به جای آن شاهد خطوط منحنی در ترکیب با ضربه‌گیرها هستیم. از طرفی می‌توان گفت جلو پنجره این MPV چندان هم بی‌شباهت به برخی از مدل‌های کیا نیست. نگاه اولیه به خودرو می‌تواند کمی فریبنده باشد با این وجود و با توجه به شباهت این خودرو به مدل‌های دیگر با یک مینی‌ون شخصی تاثیرگذار روبه‌رو هستیم.

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود

در نمای جانبی جیلی به جای استفاده از آینه‌های سنتی از دوربین‌ استفاده کرده است. دوربین‌ها می‌توانند با کیفیت بالا از ابتدای درهای جلو تا انتهای سپرهای عقب و فضای جانبی مسیر را به نمایش درآورند.

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود

ستون‌های B، C و D کاملا به رنگ تیره هستند تا تاثیر بیشتری را بر مخاطب باقی گذارند. از طرفی انتخاب این رنگ در ستون‌ها توجه ذهن به سقف خودرو را افزایش می‌دهد. سقف این مینی‌ون به شکل شناور وتقریبا به صورت شفاف و شیشه‌ای ساخته شده است.

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود

در انتهای خودرو نیز شاهد سپرهای افقی نازک و خط و خطوط ماهرانه هستیم. در فضای داخلی نیز می‌توان یک صفحه نمایش بزرگ مرکزی را دید که در قاب داشبورد قرار ندارد. صندلی‌های خودرو نیز کاملا اسپورت طراحی شده‌اند.

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود

با وجود اینکه شرکت جیلی اطلاعات چندانی از مشخصه‌های فنی این خودرو منتشر نکرده سازندگان جیلی اعلام کرده‌اند که این خودرو به زودی وارد بازار می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین