کد خبر: ۴۴۳۳۰۳
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
در همایش تغییرات ملموس
جلایی‌پور تاکید کرد: باید در دو هفته باقی مانده از تک تک ساعت‌ها استفاده کنیم من دلایلی دارم که چرا باید برای روحانی کار کنیم نه اینکه فقط رای بدهیم.
آفتاب‌‌نیوز :
حمیدرضا جلایی‌پور ضمن عرض تسلیت به مناسبت حادثه معدن گلستان از حضار درخواست کرد برای آنها صلوات بفرستند.

او ادامه داد: من از شما تشکر می‌کنم. ما تا شب انتخابات باید همین جور باشیم و حضور داشته باشیم. من از الان تشکر خودم را اعلام می‌کنم. این را می‌گوییم چون آخرین تجربه انتخاباتی ما سال ۹۴ بود آنجا تجربه‌ای شد که به آن پرداخته نشده است. آن انتخابات عظیم بود کسانی که رد صلاحیت شده بودند فکر می‌کردند هیچ کسی رای نمی‌دهد اما شما در این انتخابات شرکت کردید و لیست سی نفره رای قاطع آورد.

جلایی پور افزود: مشکل بود که سی نفر در ضرب اول رای بیاورد و بیست سال حداد عادل را در شش کانال هر روز نشان می‌دانند ولی لیست سی نفره رای آورد. چرا اینطور شد؟  مهمترین عامل این بود که کمپین انتخاباتی اصلاح‌طلبان تا ساعت آخر کار کرد.

او گفت: اصلاحات و گشایش سیاسی برای رفتن به جلو به مردم نیاز دارد. اگر اتفاقی افتاده محصول این کار بوده لذا مهم است این دو هفته باقی مانده از تک تک ساعت‌ها استفاده کنیم من دلایلی دارم که چرا باید برای روحانی کار کنیم نه اینکه فقط رای بدهیم من ده دلیل دارم اول اینکه یکی از معضلات کشور اقتصادی است با مساله اقتصاد مردم که نمی‌شود بازی کرد. من به این دلیل برای روحانی کار می‌کنم که اقتصاد را ابزار سیاسی نکرده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: نکته دوم من به این دلیل برای روحانی کار می‌کنم که اهل شفافیت همه ارکان حکومت است. وقتی حقوق‌های نامتعارف اتفاق افتاد دولت روحانی قبول کرد و پیگیری کرد و پول‌ها را برگرداند ولی سایر ارکان حکومتی از شفافیت دفاع نکردند. ما از روحانی دفاع می‌کنیم چون از شفافیت در دولت و ارکان حکومت دفاع می‌کند این فرصت برای کشور است. من از دولت روحانی حمایت می‌کنم چون رونق مطبوعات را به ارمغان آورد.

او ادامه داد: یکی دیگر از دلایل من برای کار کردن برای روحانی و اینکه مرخصی گرفتم برای این است که این مملکت هشتاد میلیونی پول‌دار و مسلمان و غیرمسلمان و پر از تنوع طرفدار وفاق بوده نه شکاف. همین چهار درصدی و نود و شش درصدی برای ایجاد شکاف بین مردم بوده است. من به این دلیل به روحانی رای می‌دهم چون اهل تعامل با دنیا است نه تقابل. این‌هایی که حرف از تقابل می‌زنند فقط توسعه کشور را عقب می‌اندازند حتی اهل تقابل هم نیستند. علت دیگر این است که یک رییس‌جمهور صدها مدیر دارد لذا کسی که رییس‌جمهور می‌شود باید دید دایره شناخت او از مدیران و کارشناسان چه کسانی است من به این دلیل رای می‌دهم که کارشناسان این کشور را می شناسد.

به گزارش ایلنا، جلایی‌پور خاطرنشان کرد:  من به این دلیل به روحانی رای می‌دهم که وقتی که اصغر فرهادی اسکار گرفت عزا نگرفت اما بقیه عزا گرفته بودند. به این دلیل رای می‌دهم که وقتی کیارستمی جزو صد فیلمساز اول دنیا شد مثل بقیه عزا نگرفت. آنقدر به این جمعیت فقیر و روستایی بی‌احترامی نکنید سال ۸۴ احمدی‌نژاد از روستایی‌ها و فقرا رای نگرفت از پنج شهر بزرگ کشور که در انتخابات شرکت نکردند رای آورد مشکل در شهرهای بزرگ است اگر ما رای ندهیم ویرانه بزرگی در انتظار ماست.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین