کد خبر: ۴۴۴۹۲۳
تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
رئیس ستاد انتخابات کشور خبر داد:
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: از ساعت ۲۴ امشب تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دورهای مجلس شورای اسلامی آغاز می شود و تا ساعت ۸ صبح روز ۲۸ اردیبهشت امسال پایان خواهد یافت و بعد از آن هرگونه فعالیت تبلیغاتی ممنوع است.
آفتاب‌‌نیوز :
علی اصغر احمدی در این باره افزود:  بر اساس قانون نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز می توانند در پای صندوق های رای حضور داشته باشند به شرط اینکه در مهلت مقرر فهرست اسامی این نمایندگان در فرمانداری ها مشخص شده باشند.

وی اظهار کرد: داشتن شناسنامه و شماره ملی برای همه افرادی که واجد شرایط رای دادن هستند الزامی است. با توجه به اینکه همه شعبه های اخذ رای به سیستم جامع ثبت احوال متصل است این رویکرد به افراد اجازه می دهد فقط یک بار آرای خود را به صندوق های اخذ رای بیاندازند.

به گزارش ایسنا، احمدی گفت: همه ملزومات مربوط به برگزاری انتخابات اعم از تعرفه ها و مهر رای گیری به فرمانداری های سراسر کشور ارسال شدند. علاوه بر این بزودی شعبه های اخذ رای مشخص و از طریق فرمانداران و بخشداران آگهی خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: رای گیری الکترونیکی فقط برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستایی که دارای ۷ تا ۹ عضو باشند مجاز است و تعداد این شهرها در سراسر کشور ۱۴۲ شهر است.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین