کد خبر: ۴۴۵۷۱۳
تعداد نظرات: ۱۸ نظر
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
ما راه اتحاد و خدمت به ملت صددرصدی را انتخاب کرده‌ایم
حسن روحانی تاکید کرد که ما راه اتحاد و خدمت به ملت صددرصدی را انتخاب کرده‌ایم. وی گفت: با همه نهادهای انقلابی دوست هستیم، اما قیّم نمیخواهیم. ما با نیروهای نظامی دوست هستیم و دستشان را می‌بوسیم، اما هرکس باید کار خودش را انجام بدهد. نظامی باید کار نظامی‌گری خودش را انجام بدهد.
آفتاب‌‌نیوز :
رییس‌جمهور گفت: نمی‌پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و همبستگی را انتخاب کردیم.

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم استان لرستان گفت: درود و سلام من بر همه خطه‌های لر نشین ایران. مردم خرم‌آباد در دفعات گذشته من به خدمت شما رسیدم و شما را دیدم ولی امروز شور دیگری را در شما می‌بینیم. شما آمده‌اید تا بگویید تا روحانی بار دگر خدمتگذار شما باشد.

او با بیان اینکه افتخار من خدمت به مردم ایران و لرستان است، اظهار داشت: ما راهی را انتخاب کرده‌ایم به نام اتحاد و وحدت ملت صددرصدی ایران. می‌خواهیم همه جناح‌ها و همه گروه‌ها، همه اصلاح‌طلبان، همه اصولگرایان، معتدلان، اقوام و مذاهب همگی در کنار ایران متحد باشیم. نمی‌پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و همبستگی را انتخاب کردیم. در آن فضای وحدت و آرامش کشور را به سمت پیشرفت و تعالی آماده کردیم. ما مسیر درست و صحیحی را انتخاب کردیم.

رییس‌جمهور تاکید کرد: امروز روز مشارکت عمومی مردم ایران است. حق بزرگ مردم، حق مشارکت و حضور در پای صندوق آرا برای ساختن ایران سربلند و پر آوازه است. من از شما می‌پرسم آرامش در کشور بیشتر است یا در سال ۹۱؟ آیا بازار کالا در سال ۹۱ آرامتر بود یا امروز؟ وقتی قیمت اجناس ساعتی در سال ۹۱ بالا می‌رفت شما امروز احساس آرامش نمی‌کنید؟ ما امروز هم مشکلات بسیاری داریم ولی بسیاری از مجمتع‌های کشاورزی و دامپروری شما که سال ۹۱ تعطیل بود، امروز راه‌اندازی نشده است؟ آیا کشاورزی بهتری را امروز نداریم؟ ما هم به برکت آسمان و هم لطف خدا و هم به برکت باران و هم ایثارگران کشاورزان و هم به خاطر برنامه‌هایی که برای آبیاری مدرن اجرا شد، امروز وضعیت‌مان بهتر شده است؟

او ادامه داد: در طول مدت در لرستان، ۳۲۰ روستا گاز داشتند ولی در این مدت ۴ سال، ۳۲۰ روستای گازدار به ۷۲۰ روستا رسیده است. آیا گازرسانی و آبرسانی به روستاها بیشتر نشده است؟ آیا وضع روستاها بهتر نشده است؟ اما برای رسیدن به نقطه مطلوب مسیر زیادی داریم. هنوز روستاهای زیادی باید آبرسانی و گازرسانی شود و خط ارتباطات به آنها برسد و راه‌های روستایی ما آبادتر شود.

رییس‌جمهور تاکید کرد: ما مسیر درازی در پیش داریم تا همه مردم بتوانند از ابراز درمان و بهداشت استفاده کنند.  پیام امروز این است که می‌خواهیم بگوییم برای تحول و پیشرفت ایران و حرکت و آزادی جوانان و اشتغال آنها و رفع معضلات جدی قدم‌های بیشتری برداریم. سوال عجیب و غریبی از من می‌پرسند که چرا همان روز ابتدا برای افتتاح نرفتید؟ من فکر می‌کنم پاسخ به این سوالات برای کودکان جامعه هم روشن است. ما روز اول با مردم عهد بستیم و با این مردم تصمیم گرفتیم و بعد بودجه‌اش را فراهم کردیم و با همکاری مردم کارخانه‌ها و مزارع را ساختیم و امروز به افتتاح رسیدیم و می‌خواهیم با خرسندی افتتاح کنیم. 

او خاطرنشان کرد: ما ۲ هدف بزرگ را در ۴ سال آینده دست به دست هم باید دنبال کنیم. نخست رفع فقر و محرومیت در ایران است. می‌گویند چرا حقوق بازنشستگان و کارمندان را افزایش داده‌اید؟ قبلا بازار نفت ما دست عربستان بود. باید بتوانیم نفت بیشتری تولید کنیم و بفروشیم. امروز که پول نفت ما یک مقدار بیشتر شده، تصمیم گرفتیم این پول را به محرومان بودیم.  آنها می‌گویند تحریم‌ها باید ادامه می‌یافت تا کاسبان تحریم جیب‌هایشان پرتر می‌شد. ما می‌گوییم باید بتوانیم نفت بیشتری تولید کنیم و بفروشیم. ما می‌گوییم باید قدرت مالی کشور بیشتر و بیشتر شود و اولین قدمی که برداشته می‌شود این است که زندگی محرومان بهبود یابد.

روحانی خاطرنشان کرد: من مشکلات این کشور را می‌شناسم در سال‌های فراوان معضلات و پیچ و خم‌های این کشور را دیده‌ام و می‌دانم چگونه باید در برابر آنها راه‌حل‌های عملی را پیشروی ملت قرار داد. ما در گندم خودکفا شدیم و در مسیر خودکفایی حرکت می‌کنیم.  ما در مسیر پیشرفت و تعالی جامعه قرار گرفته‌ایم ما برای کشاورزی قدم‌های بسیاری را برداشته‌ایم. قدم هایی که برای کشاورزی و آبیاری برداشته‌ایم بیشتر از ۸ سال دولت قبل است.

او ادامه داد: ما قدم هایی که برای آبیاری در کشاورزی برداشته اسم بیشتر از هشت سال قبل است ما گام‌هایی را که برای راه روستایی و آب روستایی برداشته‌ایم بیشتر از هشت سال قبل است. برای پنج هزار و ۲۰۰ روستا در این دولت آبرسانی شده است ما به آنچه وعده داده‌ایم عمل کرده و به دنبال اجرای آن هستیم. البته این مسئله با تلاش، ایثار، فداکاری و همکاری شما و در سایه وحدت و همکاری و همراهی اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان معتدل بوده است.

رئیس دولت یازدهم با بیان اینکه ما جمع شده‌ایم تا راه پیشرفت را در کشور ادامه بدهیم، اظهار داشت: ما جمع شده‌ایم تا بگوییم که اعتدال قطع نمی‌شود ما آمده‌ایم بگوییم که منتقدان هم می‌توانند حرف بزنند و همانطور که در شعار انتخاباتی‌ام گفتم اولین کلام آزادی است، دوم امنیت و سوم پیشرفت.

روحانی با بیان اینکه مردم بدانید روز جمعه، روز پیروزی ملت ایران است، تصریح کرد: ما برای چهار سال تصمیم می‌گیریم، مردم عزیز باید همه برای ایران بیایید اگر همه پای صندوق‌های رای بیایید آنگاه می‌توان راه را ادامه داد. ما باید کشور را برای پیشرفت شایسته نسل آینده آماده کنیم. 

او با یادآوری شعتر برخی نامزدهای ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مردم عده‌ای می‌خواهند با دادن پول چند صباحی شما را بفریبند و سپس اجناس را گران کنند. ما این را نمی‌خواهیم، جوانان ما به شغل پایدار و درآمد مکفی نیاز دارند. کشور ما نیازمند راه‌ آندازی بنگاه‌های تولیدی است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: لرستان باید مرکز کشاورزی، صنعت و معادن ایران باشد. در دولت دوازدهم، همه معادن این استان باید شکوفا و از خام‌فروشی باید جلوگیری شود.

روحانی با ضروری دانستن توسعه روستایی ابراز داشت: در کنار کشاورزی و دامپروری روستاهای ما می‌توانند با جذب گردشگر متحول شوند. ما راه را برای گزارش توسعه گردشگری آماده خواهیم کرد.

روحانی با بیان اینکه برخی از افراد می‌گویند اگر دولت یازدهم ادامه یابد یارانه‌ها قطع می شود اما آنها دروغ می‌گویند، عنوان کرد: ما پرداخت یارانه‌ها را ادامه می‌دهیم اما دادن یارانه کافی نیست. ما با توسعه سمنهای کالاهای غذایی، توسعه کشاورزی، افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان و... به موفقیت می‌رسیم.

او اضافه کرد: من با شما مردم عهد می بندم که دولت یازدهم به شما آزادی بیشتری داد و در دولت دوازدهم دست به دست هم در برابر انحصارگرایان و اقتدارگرایان می‌ایستیم. ما با همه نهادهای انقلابی دوست و برادر هستیم ولی ما قیم نمی‌خواهیم.

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه ما به شما مردم افتخار می‌کنیم و به سپاهیان و ارتشیان خود افتخار می‌کنیم، یادآورشد: ما می‌گوییم هرکس باید کار خود را انجام بدهد. ما دست نظامیان را می‌بوسیم ولی نظامیان باید کار نظامی خود را ادامه دهند. به کار خود بازگردید که کار خویش نیکوست.

روحانی با بیان اینکه مردم لرستان روز جمعه ما ایران جدیدی را خواهیم ساخت، تاکید کرد: ما روز جمعه می‌گوییم که دوران پرونده‌سازی پایان یافته است و با رایی‌ که می‌دهیم با صدای بلند می‌گوییم تخریب و نابودی اخلاق پایان یافته است. ما پای صندوق‌های ‌آرا می‌رویم و با آرامش، امنیت، وحدت و پیشرفت بیشتر ایران را خواهیم ساخت.

او خطاب به مردم بیان کرد: من در استان‌های دیگر درخواستی را از مردم تقاضا کردم و مجدداً آن را از شما می‌خواهم که روز جمعه تنها به صندوق‌های آرا نروید بلکه ۱۱+۱ به پای صندوق‌های رای بروید. 

در پایان روحانی از مردم تقاضا کرد که سخنان او را با شعار تکرار کنند و سپس گفت: اختلافات هرگز، تبعیض هرگز، فقر هرگز، بیکاری هرگز، اعتیاد هرگز، ویژه‌خواری هرگز، فساد هرگز، زمین‌های نجومی هرگز و سوءاستفاده از مقدسات هرگز.

به‌نوشته ایلنا، رئیس جمهور با بیان اینکه ما باید همه دست به دست هم بدهیم اظهار داشت: بر اعتدال سلام، بر تدبیر سلام، بر امید سلام، بر اسلام و رحمت و رحمانی سلام، بر اشتغال سلام، بر آزادی سلام، بر امنیت سلام، بر پیشرفت سلام، بر آبادانی لرستان سلام و به مردم لرستان سلام.

با پایان سخنرانی روحانی، مردم شعار روحانی پیروزی‌ات مبارک، رییس دولت تدبیر و امید را بدرقه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در حالی صبح امروز وارد خرم آباد شد که با استقبال شدید مردم روبرو شد و استقبال جمعیت به گونه‌ای بود که سرعت هیات همراه با رییس جمهور را کند کرد.

رییس جمهور در حالی برای سخنرانی وارد دانشگاه لرستان شد که به گفته حاضران از ساعت‌ها پیش این مکان پر شده بود و هزاران نفر در خیابان‌های اطراف آن گرد آمده بودند.

پیش از ورود روحانی به دانشگاه قدیم لرستان، مردم حاضر در محل سخنرانی با رقص و موسیقی سنتی به شادی پرداختند.

با ورود روحانی به دانشگاه لرستان، مردم با شعار روحانی روحانی حمایتت می‌کنیم و روحانی دوستت داریم خاتمی زنده باید روحانی پاینده باد از او استقبال کردند.

با پایان سخنرانی روحانی، مردم شعار روحانی پیروزی‌ات مبارک، رییس دولت تدبیر و امید را بدرقه کردند.

روحانی در پایان لرستان را به سمت اصفهان ترک کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
13
81
زنده باد روحانی
درود بر مردم لرستان
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
12
73
درود بر مردم لرستان. سلام بر روحانی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
12
71
ديروز ازادى امروز لرستان فردا همه ى ايران زنده باد روحانى زنده باد ايران زنده باد إصلاحات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
73
17
بابا لامصب بچه ها امتحان دارن چرا مدرسه ها رو تعطیل می کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
شما تو کدوم عکس بچه مدرسه ای دیدی که ما ندیدیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
7
23
آقای میرسلیم می گوید نباید از میدانهای نفتی مشترک- که طرف مقابلمان دارد با سرعت و چندبرابر ما آن را تخلیه می کند و برداشت می کند- برداشت کنیم و باید با دولتهایشان مذاکره کنیم .من از آقای میرسلیم می پرسم(به سبک و لحن خودش) آقای میرسلیم! دولت روحانی و تیم مذاکره کننده را به دلیل همین مذاکره هسته ای دارید می کوبید که چرا مذاکره کرده است و تخریب می کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
48
12
روش شما با میر حسین هیچ فرقی ندارد پیش پیش خودتان را پیروز میدان میدانید مردم ثابت خواهند کرد شما اشتباه میکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
12
33
درود بر روحانی عزیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
11
30
مدرسه ها بازه.اون جاییکه تعطیل هست مکتب خانه و نیروهای ..... هستن که برای اون شخص تعطیل شدن رفتن برای پخش کردن پرچم سبز و نقل و نبات.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
11
36
روحانی 100درصدرصد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
7
23
انشاالله در اولین ماه های دولت آتی زاگرس خودرو لرستان به پایلوت مونتاژ کمپانی های معتبر جهانی مانند فیات یا پروتون ارتقا یابد تا ضمن رسیدن به جایگاه مطلوب پیشین خود موجبات رشد و شکوفایی صنعتی و اشتغال لرستانی های عزیز را نیز فراهم آورد و مانع مهاجرت های اجباری آنان به کلانشهرها شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
7
35
درود بر روحانی درود بر خاتمی درود بر سید حسن خمینی / روحش شاد آقای هاشمی ای کاش الان در جمع ما بودن و میدیدن عاشقان اصلاحات را ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
6
30
درود بر روحانی
درود بر مردم لرستان
درود بر عاشقان آزادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
8
33
درود بر دکتر روحانی و سلام بر تمام ملت صد در صدی وطنم پاره تنم ایران عزیزم
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
2
7
مردم غيرتمند لرستان من از طرف مردم آذربايجان از اتحاد شما و اعلام حمايت از روحاني از همه شما سپاسگزارم. ماهم در كنار شما روز جمعه يك صدا بان روحاني در پاي صندوق هاي راي ايستادهايم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
3
5
چرا تلوزیون هیچی نشون نمیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
3
7
سلام بر روحانی / سلام بر ازادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
2
4
خمینی زنده است هاشمی زنده است چون ملت بیدار زنده ا ند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین