کد خبر: ۴۴۵۷۵۸
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
شعار 96 درصدی و چهار درصدی عوام فریبانه است
سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی از نحوه پوشش اخبار کاندیداها در بخش خبری صدا و سیما انتقاد کرد.
آفتاب‌‌نیوز : محمدعلی وکیلی گفت: نحوه پوشش اخبار و عدم رعایت عدالت در نحوه تنظیم خبر و انتخاب صحنه ها و زمان اختصاص یافته به هرکدام از نامزدها موجب بی اعتمادی روز افزون به رسانه ملی می شود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: مشاهده گلچین اخبار نامزدهای انتخاباتی در شبکه های مختلف صدا وسیما به ویژه شب گذشته  در بخش های خبری شبکه یک و اخبار20و 30  شبکه دو  موجب حیرت و تامل بینندگان  بود.

شعار قالیباف کپی‌برداری از کشورهای غربی است
همچنین ایرنا نوشت: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که شعار 96 درصدی و چهار درصدی عوام فریبانه است، گفت: این شعارها مخالف وحدت جامعه است.

کمال دهقان فیروز آبادی درصد بندی جامعه به 96 درصد و چهار درصد را بسیار نادرست دانست و تصریح کرد: بیان این گونه شعارها یک کپی داری از کشورهای غربی و آمریکاست که به درد جامعه ایران نمی خورد.
وی با بیان این که جامعه ایران که از قبایل، قومیت ها، فرهنگ ها و نژادهای مختلف تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: این افکار که جامعه را به96 درصد و چهاردرصدتقسیم کنند متعلق به دهه 40 و 50 است که در آن زمان عده ای را اقلیت سرمایه دار و بقیه را مردمی زحمت کش می دانستند.

با خلافکار باید برخورد قانونی کرد نه مناظره
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستاوردهای اقتصادی برجام غیرقابل انکار است، گفت: برجام هیچ کاری هم نکرده باشد حداقل سهم درآمدهای ما از منابع مشترک با کشورهای همسایه را برگردانده است.
مسعود پزشکیان ادامه داد: باید پرسید چرا عده ای مانع از دانستن مردم می شوند و از آگاهی مردم، چه منافعی از آنان گرفته می شود؟
نایب رئیس مجلس با اشاره به اظهارات یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری برای مناظره رئیس دولت قبل و رئیس دولت فعلی گفت: رییس دولت نهم و دهم در خصوص قانون هدفمندی یارانه ها مرتکب تخلفات آشکار شده و امروز برای مناظره با رئیس جمهور از وی دعوت می کنند!
پزشکیان با بیان اینکه تخلفات آشکار رییس دولت نهم را رسیدگی نمی کنند و ادعای قانون گرایی و عدالت هم دارند، تاکید کرد: باید به آقایان گفت که با خلافکار باید برخورد قانونی کرد نه مناظره!

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین