کد خبر: ۴۴۶۶۸۴
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
شبکه‌های مختلف سیما در روزهای آخر هفته فیلم‌های سینمایی و انیمیشن متنوعی را نمایش می‌دهند.
آفتاب‌‌نیوز :
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «فرشته‌ها با هم می‌آیند»، «مسافر»، «سفر به کوهستان»، «ویلی گنجشکه»، «سرزمین بارانی»، «نان شب»، «راکت»، «پلاک»، «یه حبه قند»، «حمله به اچ ۳»، «پی ۲۲»، «وقتی تو خواب بودی»، «زندگی آدلاین»، «خرگوش‌های فضایی»، «حلقه‌های ازدواج، «پرواز ماهرانه»، «بیگانه با خود»، «سه بعلاوه یک»، «ریو۱ و ۲»، «هدف پارالکس»، «جنگجوی پیروز»، «سفر به کوهستان»، «خیلی دور خیلی نزدیک»، «پله»، «درهم برهم»، «برادران باد»، «یکی بود یکی نبود»، «مردی که بی‌نهایت را می‌شناخت»، «آن شرلی»، «لیمو ترش» و «هدیه‌ای برای آقای تومی» پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فرشته‌ها با هم می‌آیند

فیلم سینمایی «فرشته‌ها با هم می‌آیند» به کارگردانی حامد محمدی، پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی نازنین بیاتی و جواد عزتی خواهیم دید: زن و شوهر جوانی به نام احمد و لیلا که با تنگدستی و سختی روزگار می‌گذرانند، صاحب فرزندان سه قلو می‌شوند. این ماجرا آنها را به دردسرهای خنده‌داری می‌اندازد.

مسافر

فیلم تلویزیونی «مسافر» به کارگردانی محمد دستگردی، پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دکتر کامران که فوق تخصص بیماری های عفونی است از آمریکا به ایران می‌آید تا خانواده‌اش را ملاقات کند. دو خواهرش که هر یک ازدواج کرده و صاحب خانواده هستند به همراه آقاجون که پدر آنهاست به استقبال دکتر در فرودگاه می‌روند و او را با سلام و صلوات به خانه خود می‌برند. به‌نظر می‌رسد که حال دکتر چندان خوش نیست و درگیر بیماری سختی است. خانواده نگران او می‌شود اما دکتر تحت تاثیر زندگی در غرب انسان بی‌احساسی شده است...

خسرو شکیبایی، سیامک اطلسی، نفیسه روشن، پوریا پورسرخ و رزیتا غفاری بازیگران این فیلم هستند.

سفر به کوهستان

فیلم سینمایی «سفر به کوهستان» به کارگردانی کن کاپیز جمعه  ۲۹ اردیهبشت‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بیل برایسون نویسنده‌ای است که مدتهاست دست به قلم نبرده و در زندگی احساس رکود می‌کند. او که در آستانه پیری است. پس از حضور در مراسم ختم یکی از دوستانش تصمیم می‌گیرد قبل از مرگ کاری متفاوت در زندگیش انجام دهد. او می‌خواهد در کوهستان آپالاچین به کوهنوردی بپردازد. کاترین همسر بیل، با تنها رفتن او مخالفت می‌کند و بیل را متقاعد می‌سازد تا با کسی همسفر شود.

در این فیلم سینمایی، رابرت ردفورد، نیک نولت و اما تامسون هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

ویلی گنجشکه

انیمیشن سینمایی «ویلی گنجشکه» به کارگردانی جیمی هیوارد پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان از این قرار است که پسری به‌نام ویلی با خواهر و مادرش در آپارتمانی زندگی می‌کند. او هر از گاهی با شیطنت‌هایش، حیوانات را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد. از جمله این حیوانات گربه‌ایست که در اطراف خانه آنها زندگی می‌کند. روزی ویلی قصد دارد با سنگ گنجشکی را هدف قرار دهد اما موفق نمی‌شود، در این میان پیرزنی که مدعی حفاظت از حقوق حیوانات است پیش او آمده و به خاطر این کار ویلی را مؤاخذ می‌کند. سپس پیرزن با اسپری مخصوصی که دارد، او را تبدیل به گنجشک می‌کند...

سرزمین بارانی

فیلم تلویزیونی «سرزمین بارانی» به کارگردانی «جواد مزدآبادی»، جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی فرهاد بشارتی و سوگل طهماسبی خواهید دید: محمد خیری، پدر خانواده‌ای ۷ نفره است که ۵ فرزند او، هر کدام، به‌نوعی درگیر مشکلات مالی هستند. او تصمیم می‌گیرد منزل خود را بفروشد تا بتواند مسائل مالی فرزاندان را حل کند. همسر او طوبی هم، برای حل مشکلات فرزندان نذری می‌پزد و همه آنها را دور هم جمع می‌کند. بنابر تصمیم پدر، همه اعضای خانواده، برای استراحت و ضمناً رأی‌گیری در خصوص فروش خانه، به باغ پدری می‌روند.

نان شب

فیلم تلویزیونی «نان شب» به کارگردانی هادی رحیمی‌خواص، جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد بیژن است که مکانیکی کوچکی دارد و زندگی‌اش به سختی می‌گذرد. در این میان، کسی سر او کلاه گذاشته و موجب بدهکار شدن بیژن شده است. او به خیابان می‌رود تا ماشین‌هایی که خراب شده است را تعمیر کند تا پول در بیاورد. او با ماشین‌های مختلفی برخورد می‌کند که خراب شده و تا آنجا که می‌تواند به آنها کمک می‌کند....

سیروس همتی، بابک انصاری، علیرضا شیخ الاسلام و کاظم افرندنیا بازیگران این فیلم هستند.

راکت

فیلم سینمایی «راکت» به کارگردانی چارلز بینامه جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت۳۰: ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

فیلم درباره مشهورترین بازیکن‌ هاکی اهل کانادا به نام موریس ریچارد، ملقب به راکت، است. تمرکز اصلی فیلم بیشتر بر روی دوران حرفه‌ای این ورزشکار و قهرمانی‌های وی می‌است.

روی دوپوئیس، استفان مک هاتی و جولی لبرتون در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه سه سیما

پلاگ

فیلم تلویزیونی «پلاگ» به کارگردانی حسین تبریزی پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

تله فیلم «پلاگ» بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده و روایتگر آبگیری پیش از موعد سد کارون، در سال ۸۹ است که مشکلاتی را به‌همراه داشت. چون طرف خارجی قرارداد دائما با بهانه‌های مختلف بهره‌برداری از سد را به تاخیر می‌انداخت؛ سیلاب‌های فصلی خطر زیر آب رفتن روستاهای اطراف را به‌همراه داشت که با تلاش مهندسین کشور و پلاگ کردن یکی از تونل‌ها  ظرف ۸ روز به‌جای یک ماه یک افتخار ملی برای کشور به‌دست آمد.

حسن جوهرچی، جعفر دهقان و میرطاهر مظلومی از بازیگران این تله‌فیلم هستند.

یه حبه قند

فیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی رضا میرکریمی پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: قرار است پسندیده، دختر کوچک یک خانواده یزدی با پسری به‌نام کیوان از خانواده متمولی در همسایگی، که حالا مقیم آمریکاست، ازدواج غیابی کند و به آمریکا برود. چهار خواهر بزرگ‌تر خانواده و همسر و فرزندان‌شان برای مراسم ازدواج به خانه پدری می‌آیند. در این میان دایی خانواده که مخالف این ازدواج است و دلش می‌خواسته پسند با قاسم برادرزاده همسرش که حالا در خدمت سربازی است ازدواج کند، به شکل‌های مختلف بدقلقی می‌کند اما در نهایت تسلیم می‌شود.

رضا کیانیان، نگار جواهریان، فرهاد اصلانی و سعید پورصمیمی نقش‌آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

حمله به اچ ۳

فیلم سینمایی «حمله به اچ ۳» به کارگردانی«شهریار بحرانی، پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جعفر دهقان خواهید دید: ستاد نیروهای هوایی عراق که از ابتدای جنگ با برتری هوایی ایران روبرو شده بود و قریب‌الوقوع بودن شکستن حصار آبادان را پیش‌بینی کرد، جهت حفاظت از هواپیمای استراتژیک، میگ میراژ و توپولوف عراقی از گزند بمباران‌های هوایی و مصون ماندن آنها تا موقع شروع حمله ایران، تصمیم می‌گیرد آنها را به سه پایگاه بسیار دورافتاده در نزدیکی مرز اردن منتقل کنند.

پی ۲۲

فیلم تلویزیونی «پی ۲۲» به کارگردانی حسین قاسمی جامی جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یکی از تکاورهای نیروی دریایی بعد از رویارویی با یک ناو آمریکایی که ناوچه روشن را غرق کرده، دو روز روی آب شناور می‌ماند و فرصتی است که گذشته خود را مرور کند. در پایان با یک رویارویی دوباره تصمیم به مقابله با ناو آمریکایی می‌گیرد.

در فیلم سینمایی «پی ۲۲» امین حیایی، نسرین مقانلو و افسانه بایگان  نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه چهار سیما

وقتی تو خواب بودی

فیلم سینمایی «وقتی تو خواب بودی» به کارگردانی جان ترتل تاب پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: لوسی، دختر بلیت فروش در حالی‌که از زندگی یکنواخت و کسل‌بارش خسته شده است در آرزوی ازدواج با مشتری ثروتمند و همیشگی‌اش به سر می‌برد که از قضا روزی به وی حمله شده. او مجبور می‌شود مرد را نجات دهد. پیتر که مورد حمله چند سارق واقع شده توسط لوسی نجات یافته و به کما می‌رود. طی مدتی که او در بیهوشی به سر می‌برد لوسی به بیمارستان  سرزده با خانواده او آشنا می‌شود....

در این فیلم سینمایی بیل پولمن و ساندرا بلوک نقش‌آفرینی کرده‌اند.

زندگی آدلاین

فیلم سینمایی «زندگی آدلاین» به کارگردانی لی تولند کریگر جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی بلیک لایولی و میکیل هیوزمن خواهیم دید: آدلین با فشار روحی شدید ناشی از مرگ همسرش، در حال رانندگی است که به‌دلیل بارندگی به درون رودخانه پرت می‌شود. در حالت بیهوشی و خفه شدن در آب ناگهان رعد و برق شدید او را دچار شوکی می‌کند که از حالت بیهوشی خارج شده و خود را نجات می‌دهد.

شبکه پنج سیما

گوبی

انیمیشن سینمایی «گوبی» به کارگردانی ویلسون خانی بیر پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: پسر یازده ساله‌ای به نام ویلی با پدر و مادرش زندگی می‌کند. ویلی پسری خیالباف است و فکر می‌کند که هیولاهای عجیبی در خانۀ آنها زندگی می‌کنند.

حلقه ازدواج

فیلم سینمایی «حلقه‌های ازدواج» به کارگردانی شاهین باباپور جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد جوانی به نام حمید است که در یک شرکت بزرگ کار می‌کند. در شرکت اتفاق‌هایی می‌افتد که موقعیت شغلی و زندگی خانوادگی او را به خطر می‌اندازد.

رضا شفیعی‌جم، مهران رجبی، یوسف تیموری، بهنوش بختیاری و مجید صالحی بازیگران این فیلم هستند.

پرواز ماهرانه

فیلم سینمایی «پرواز ماهرانه» به کارگردانی شی نوبا یاگوچی جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: سوزوکی در حال گذراندن دوره نهایی امتحانات خلبانی است. او باید به‌همراه استادش، پروازی را به‌سمت هونولولو انجام دهد. از سوی دیگر تعداد زیادی از مهمانداران این پرواز نیز، اولین پروازهایشان را انجام می‌دهند.

سیمون جی برگر، الکساندر کریم، تورکل پترسون و سوزان تورسان در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه تماشا

بیگانه با خود

فیلم سینمایی «بیگانه با خود» به کارگردانی جمشید بیات‌ترک جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۰ از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.

در این فیلم اپیزودی، با نقش‌آفرینی عبدالرضا اکبری، علی اوسیوند و شهرام عبدلی خواهیم دید: اپیزود اول به داستان دکتر شکیبا و مشکلات خانوادگی او می‌پردازد. در اپیزود دوم به داستان نوید و نامزدش الهام و پدر مریض الهام و مشکلات مادی آنها می‌پردازد. در اپیزود سوم با حشمت پیرمرد رباخوار آشنا می‌شویم که به خاطر طلبی که از پدر الهام دارد، می‌خواهد به جای طلبش با الهام ازدواج کند...

شبکه شما

سه بعلاوه یک

فیلم تلویزیونی «سه بعلاوه یک» به کارگردانی احسان کاظمی جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰:۱۵ از شبکـه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم در خصوص سه برادر است که به‌سبب رفع شدن مشکلات مالی و خانوادگی تصمیم می‌گیرند در انتخابات شوراها کاندید شوند! رقابت برادرها با هم موجب درگیری می‌شود...

در این فیلم تلویزیونی ابراهیم مرادی، رضا کاظمی و روح اله امامی هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه کودک

ریو۱

انیمیشن سینمایی «ریو۱» به کارگردانی کارلوس سالدانها پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۶ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: بلو، یک طوطی دم‌بلند کمیاب از جنگل‌های آمریکای جنوبی است، اما درست قبل از اینکه پرواز را بیاموزد به دام می‌افتد و به کشور امریکا فرستاده می‌شود. او در بین راه بر حسب اتفاق از ماشین به بیرون پرت شده و با دختر کوچکی به‌نام لیندا آشنا می‌شود.

ریو۲

انیمیشن سینمایی «ریو۲» به کارگردانی کارلوس سالدانها جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۶ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: بلو، جوول و سه فرزندشان از ریودوژانیرو به جنگل‌های استوایی و به حیات وحش آمازون می‌روند. هم‌زمان که بلو تلاش می‌کند که خود را با محیط جدید وفق دهد، متوجه می‌شود که نایجل او را تحت تعقیب قرار داده و می‌خواهد انتقام اتفاقات گذشته را بگیرد....

شبکه افق

هدف پارالکس

فیلم سینمایی «هدف پارالکس» به کارگردانی آلن جی پاکولا، جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: جو، گزارشگر ویژه‌ای است با اخلاق‌ها و عادات خاص خود که به خاطر الکلی بودن در اداره پلیس مورد توبیخ قرار گرفته است و خود به‌طور مستقل کار می‌کند.

در این فیلم وارن بیتی و ویلیام دانیلز ایفای نقش کرده‌اند.

جنگجوی پیروز

فیلم سینمایی جنگجوی پیروز به کارگردانی مجتبی راعی جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی اکبر عبدی و فاطمه گودرزی خواهید دید: گلین خانم، سوگلی ناصرالدین شاه از توطئه‌های انگلستان با خبر می‌شود و درصدد خنثی کردن توطئه برمی‌آید.

شبکه نمایش                                                                                                            

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «یکی بود یکی نبود»، «مردی که بی‌نهایت را می‌شناخت»، «آن شرلی»، «لیمو ترش» و «هدیه‌ای برای آقای تومی» پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷:۱۵ ،۱۹ و ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «سفر به کوهستان»، «خیلی دور خیلی نزدیک»، «پله»، «درهم برهم» و «برادران باد» جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۱ ،۱۳، ۱۷:۱۵، ۱۹، ۲۱  از شبکه نمایش پخش می‌شود.

منبع: ایلنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین