کد خبر: ۴۵۵۲۹۷
تاریخ انتشار : ۰۲ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
تحقیقات برای رازگشایی از مرگ اسرار آمیز دختر نوجوان که جسدش در منطقه سوهانک پیدا شده، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.
آفتاب‌‌نیوز :
هفته پیش قاضی جنایی پایتخت با تماس پلیس در جریان کشف جسد دخترنوجوانی در منطقه سوهانک قرار گرفت و به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی پایتخت راهی محل حادثه شد. قربانی جسدش زیر خاک دفن شده بود و پسری جوان که در آن منطقه در حال عبور بود، با دیدن جسد پلیس را خبر کرده بود. او در تحقیقات گفت:

در حال گذر از منطقه بودم که ناگهان چشمم به‌دست انسانی که از زیر خاک بیرون زده بود افتاد. نزدیک‌تر که شدم دیدم جسدی زیرخاک است و وحشت زده با پلیس تماس گرفتم. با حضور کارآگاهان، جسد از زیر خاک بیرون کشیده و مشخص شد که متعلق به دختر کم سن و سالی است اما هیچ مدرکی کنار آن نبود تا هویت قربانی شناسایی شود. از سوی دیگر چون چند ساعت از مرگ دختر می‌گذشت علت آن مشخص نبود. به این ترتیب جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و همزمان تیمی از مأموران دست به‌کار شدند تا راز این حادثه مرموز را فاش کنند.

    شروع تحقیقات

کارآگاهان در نخستین گام به بررسی پرونده‌های مربوط به افراد گمشده پرداختند و با شکایت خانواده‌ای روبه‌رو شدند که 24ساعت قبل‌تر گزارش ناپدید شدن دخترنوجوانشان به نام مریم را به پلیس اعلام کرده بودند. مشخصات مریم با جسد کشف شده مطابقت داشت. برای همین خانواده مریم راهی پزشکی قانونی شدند و با دیدن جسد آن را شناسایی کردند.

آنها که شوکه شده بودند عنوان کردند که مریم شب حادثه قرار بوده که همراه دوستش به نام یاسمن به مهمانی بروند. همین کافی بود تا یاسمن به پلیس آگاهی احضار شود و تحت بازجویی قرار بگیرد. او عنوان کرد که شب حادثه به خانه پسری به نام فرزاد رفته و مهمان او بودند. وی گفت: در آنجا ناگهان حال مریم خراب شد و فرزاد مرا از خانه بیرون کرد. دیگر خبری از او نداشتم تا اینکه شنیدم مریم جان باخته است.

    اظهارات مرموز

در ادامه، کارآگاهان فرزاد را بازداشت کردند. او منکر قتل شد و چنین گفت: شب حادثه مهمانی کوچکی گرفته بودم و یاسمن را هم دعوت کردم. آن شب یاسمن به همراه مریم به خانه‌ام آمدند اما ناگهان حال مریم خراب شد. فکر می‌کنم متادون مصرف کرده بود که حالش خراب شد. من هم خیلی ترسیدم و یاسمن را از خانه‌ام بیرون کردم. با اورژانس تماس گرفتم اما پیش از رسیدن اورژانس مریم جانش را از دست داد.

وحشتم بیشتر شد چون اگر اورژانس می‌رسید و می‌دید که مریم در خانه من جان باخته قطعا مرگ او به گردن من می‌افتاد. وی ادامه داد: چندساعتی با جسد بودم تا اینکه تصمیم گرفتم آن را از خانه‌ام خارج کنم تا جنایت گردن من نیفتد. وی ادامه داد: اورژانس هم وقتی رسید هرچه زنگ زد در را باز نکردم. منتظر ماندم تا هوا تاریک شود بعد جسد را داخل ماشینم گذاشتم و به سمت سوهانک رفتم. در آنجا جسد را دفن کردم و به خانه برگشتم. اما تا صبح کابوس دیدم و عذاب وجدان رهایم نمی‌کرد. همین شد که فردای آن روز دوباره به محل دفن جسد برگشتم و با پلیس تماس گرفتم و شروع به صحنه‌سازی‌ کردم.به گزارش همشهری، هم‌اکنون این دخترو پسر با دستور قاضی جنایی بازداشت شده‌اند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد تا معمای این مرگ اسرار‌آمیز رازگشایی شود.
ایران آنلاین
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین