کد خبر: ۴۵۸۶۳۴
تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۱

بازیگری که مرضیه برومند او را تهدید کرد

آیین اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حاشیه‌های مختلفی همراه بود.
آفتاب‌‌نیوز :
مراسم اختتامیه سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان با حضور سینماگران، هنرمندان و اصحاب رسانه و علاقمندان به سینما در سال کوثر ارتش اصفهان برگزار شد.

بعد از اعلام جوایز بخش پویانمایی چندین بار پخش زنده مراسم که از شبکه اصفهان به روی آنتن رفته بود قطع شد و مجری پخش زنده تلویزیونی بابت این قطعی‌ها عذرخواهی کرد. 

قبل از پخش اذان مغرب به افق اصفهان پخش زنده مراسم اختتامیه از تلویزیون اصفهان قطع اما بعد از پخش اذان و اخبار ۲۰:۴۵ بار دیگر به روی آنتن رفت.

به دلیل نبود مترجم مجری برنامه صحبت‌های مهمانان بین‌المللی را ترجمه کرد.

مرضیه برومند کارگردان سینما و تلویزیون در بخش جایزه عشقی بزرگ برای جهانیان به طنز گفت: چینی‌‌ها مثل مسئولان هستند، وقتی می‌خواهند پول بدهند باید یک ساعت حرف بزنند.

مجری برنامه نیز با کنایه به محمدعلی طالبی تهیه‌کننده پایان رویاها گفت: منتظر باش ظاهرا جوایز از چین در راه است.

اشتباه داوران در اهداء جایزه از حواشی این برنامه بود. داوران ۲ جایزه بخش عشق بزرگ برای جهانیان را به یک نفر دادند و پس از آمدن دومین فیلم بازگرداندند.

فرشته طائرپور خطاب به کسی که حجاب بهترین بازیگر کودک هلندی را برای حضور روی سن درست می‌کرد گفت: حجاب او خوب است، همینقدر که به قانون ما احترام می‌گذارد کافی است.

اشکان خطیبی خطاب به مهدی قربانی بازیگر فیلم ۲۱ روز بعد گفت: «آنقدر از نوید محمدزاده کتک خوردی تا یک جایزه بگیری.»

سالنی که در ابتدای برنامه بر سر صندلی‌های خالی‌اش دعوا بود بعد از گذشت ۲ ساعت از برنامه و در حالی که اهدا جوایز برنامه به پایان نرسیده بود شاهد تعداد کمی از هنرمندان، کودکان و نوجوانان بود.

پروانه زرین بهترین بازیگر (کودک) بخش بلند سینمایی تعلق گرفت به امیررضا فرامرزی برای فیلم اسکی باز، این در حالی بود که هنگام دریافت جایزه مرضیه برومند به او گفت: این جایزه را به تو می‌دهم به شرطی که «پررو نشی!»

دیپلم افتخار هیئت داوران به شبنم مقدمی برای حضور در کنار بازیگران کودک در فیلم شکلاتی اهدا شد. مقدمی هنگام دریافت جایزه گفت: «اینکه آدم از جشنواره کودک جایزه بگیرد بسیار خوشمزه است.»

رضاداد در جواب اعتراض به سعید نجاتی درباره شایعه تعطیلی انجمن سینماگران جوان گفت: توضیحات در این باره قبلا ارائه شده و قصد تعطیلی ندارند، بلکه با توجه به اینکه آموزش‌ها وجهه بخش خصوصی پیدا کرده، قرار است مورد حمایت آنها قرار گیرند.

ناهماهنگی در برگزاری برخی برنامه‌ها مورد انتقاد هنرمندان حاضر در برنامه بود به طوری که آنها در پایان مراسم بارها نسبت به این موضوع، انتقادات مختلف خود را مطرح کردند.

مرضیه برومند در پایان این مراسم به شدت از ترک زودهنگام مراسم توسط برخی مسئولان که به دلیل ناهماهنگی ها و طولانی بودن آن برگزار شد و منجر به کم شدن وقت صحبت کارگردانان شد، انتقاد کرد.
منبع: تسنیم
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین