کد خبر: ۴۵۹۹۴۱
تاریخ انتشار : ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲

بازداشت عاملان نزاع مسلحانه در جهرم

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جهرم گفت: پنج نفر از عاملان نزاع مسلحانه در خاوران بخش خفر از توابع این شهرستان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
آفتاب‌‌نیوز : جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جهرم گفت: پنج نفر از عاملان نزاع مسلحانه در خاوران بخش خفر از توابع این شهرستان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش ایرنا از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، سرهنگ 'مهراب زارع پور' افزود: روز دوشنبه 19 تیرماه جاری و در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه در اطراف شهر جهرم، به سرعت ماموران انتظامی وارد عمل شدند.
 
وی افزود: با حضور ماموران در محل، مشخص شد رانندگان و سرنشینان کامیون های تریلر کشنده که در بندرعباس برای نوبت دهی بارگیری در صف ایستاده بودند، با یکدیگر اختلاف پیدا می کنند.
 
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جهرم با اشاره به اینکه مقصد این خودروها به شیراز بوده است، افزود: افرادی که در صف نوبت بارگیری اسکله بندرعباس دچار اختلاف ودرگیری شده بودند با ادامه دادن درگیری و استقرار در محور جهرم به شیراز( حوالی شهر خاوران بخش خفر) با اسلحه شکاری به سمت پنج خودروی بارگیری شده، تیراندازی و 6 نفر از رانندگان و سرنشینان خودورها را مجروح کردند.
 
سرهنگ زارع پور با بیان اینکه مجروحان به بیمارستان انتقال داده شدند، بیان کرد: متأسفانه یکی از آنها به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
 
وی گفت: با تلاش پلیس، پنج نفر از عاملان اصلی این نزاع مسلحانه دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری نیز از آنان کشف شد.
 
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جهرم با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند، اظهار کرد: تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.
شهرستان جهرم در فاصله 193 کیلومتری جنوب شرق شیراز واقع است
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین