کد خبر: ۴۶۸۴۹۹
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
با اعلام رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده رضا شکاری، این بازیکن همچنان بازیکن ذوب‌آهن اصفهان است.
آفتاب‌‌نیوز :
به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب‌آهن، با تلاش و پیگیری مدیریت و بخش حقوقی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در ارتباط با پرونده رضا شکاری که بدون هماهنگی ضمن ترک اردو و تمرینات، اقداماتی را در جهت پیوستن به تیم روستوف روسیه انجام داده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، حکم قطعی خود را پس از گذر از مراحل تجدیدنظر خواهی، صادر کرد.

در این حکم آمده است: در خصوص تجدیدنظرخواهی ویژه باشگاه ذوب‌آهن اصفهان نسبت به رأی قطعی شماره 136 مورخ 18/2/96 این کمیته درباره موضوع شکایت آن باشگاه به طرفیت آقای رضا شکاری با توجه به مفاد اوراق پرونده و اظهارات نمایندگان باشگاه ذوب‌آهن در جلسه مورخ 11/4/96 مبنی بر اینکه بازیکن مذکور(رضا شکاری) کماکان تحت قرارداد باشگاه ذوب‌آهن است و اگر می‌خواهد از باشگاه جدا شده و به تیم دیگری بپیوندد، باید مطابق مفاد قرارداد فی مابین عمل کند و با توجه به اظهارات صریح نماینده بازیکن (آقای ابراهیمی) که اظهار داشته اگر آقای شکاری به عنوان بازیکن تمرینات باشگاه را ترک کرده باید با ضوابط داخلی باشگاه با او رفتار شود.

از طرفی تاکنون نیز به تیم دیگری از جمله روستوف روسیه هم نپیوسته است تا غرامتی بدهد و با توجه به اینکه طرفین امکان تراضی یا مذاکرات سازش را مطرح کردند و نهایتا باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد که هیچ تراضی و سازشی صورت نگرفته است، کمیته انضباطی مستندا به ماده 30 آیین نامه انضباطی و مفاد قرارداد فی مابین، بازیکن مذکور را کماکان متعلق به باشگاه ذوب‌آهن دانسته و نامبرده را مکلف به رعایت مفاد قرارداد فی مابین می‌کند. در خصوص خسارت مادی حاصل از رفتار بازیکن و یا تنبیه انضباطی ایشان به جهت احتمال فسخ غیرموجه، چون جدایی رضا شکاری از باشگاه ذوب آهن و پیوستن او به تیم جدیدش محقق نشده، بنابراین کمیته انضباطی با تکلیفی مواجه نیست. این رای قطعی است.

بدین ترتیب با اعلام رسمی رأی قطعی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال کشور، رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب‌آهن محسوب شده و هرگونه جدایی وی، منوط به رضایت‌نامه باشگاه ذوب‌ آهن است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین