کد خبر: ۴۶۸۷۲۱
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
او در واکنش به اينکه خبرنگاران صداي ناسزاگويي وي را شنيده‎اند و ديده اند که دلخوش جلوي دهان وي را گرفته است، گفت: من اعتراض کردم. فحاشي نکردم!
آفتاب‌‌نیوز :
در جریان بررسی صلاحيت و برنامه‎هاي کابینه پيشنهادي دوازدهم در صحن علني مجلس، نوبت به وزیر پیشنهادی امور خارجه رسید. پس از نطق نمايندگان موافق و مخالف، محمدجواد ظریف پشت تریبون قرار گرفت تا از برنامه‌هایش در آینده بگوید و از عملکردش در گذشته دفاع کند.

در بین صحبت های ظریف، ناگهان عبدالله سامري نماینده مردم خرمشهر شروع به فریاد زدن کرد و ظریف را «دروغ گو» خطاب کرد. او چند بار این لفظ را تکرار کرد و ناسزاهايي را هم اضافه کرد. 

خبرآنلاين نوشته است که از انتشار اين الفاظ که از جايگاه خبرنگاران به وضوح شنيده شده است، معذور است.

تعدادی از نمایندگان از جمله جهانبخش محبی نیا خود را به صندلی او رساندند و تلاش کردند با بیرون بردن او، این نماینده مجلس را آرام کنند. عبدالله سامری هنگام خروج بار دیگر به ظریف توهين کرد و با همان الفاظ او را مخاطب قرار داد و گفت تو اقتصاد کشور را برهم زدی!

 ناسزاگويي وي آنچنان ادامه يافت که محمدکاظم دلخوش نماينده صومعه سرا دستش را مقابل دهان او گرفت. 

عبدالله سامری دقايقي بعد در گفت و گو با خبرآنلاين، گفت: من فحاشی نکردم چنین نبود! من به آماری که وزير داشت ارائه می داد اعتراض کردم که این آمار کذب است و درست نیست. من مگر بچه ام که فحاشی کنم.

او در واکنش به اينکه خبرنگاران صداي ناسزاگويي وي را شنيده‎اند و ديده اند که دلخوش جلوي دهان وي را گرفته است، گفت: من اعتراض کردم. فحاشي نکردم!

وی با اشاره به اينکه برخی نمایندگان به صحبت های وزیر پیشنهادی امورخارجه احسنت احسنت می گفتند، گفت: چه احسنتی او دارد؟ در خرمشهر اتفاقي اتفاق افتاد و من سه بار به وزير مراجعه کردم اما هیچ کاری انجام ندادند. امروز در خرمشهر کشتی ها متوقف است، مردم کشتی ها را تکه تکه می کنند و می فروشند. کاری آنجا وجود ندارد. در شلمچه کارها متوقف است. این آمارها کذایی و دروغ است که وزير خارجه در مجلس به نمايندگان ارائه مي دهد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: الان مرز شلمچه با طرف عراقی مشکل پیدا کرده است. هیچ کسی نتوانست در استان و شهرستان مشکل را حل کند چون حل موضوع به پایتخت و وزارتخانه ها بر می گردد. ایشان اين موضوع را می داند، ما رفتیم صحبت کردیم، نامه دادیم و حرف زدیم. ایشان می گوید مشکل بانک ها را حل کردیم! اینها دروغ و کذيب است چون می خواهد از مجلس رأی بگیرد!
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۵
قلم فرانسه
|
Turkey
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
0
3
اولا یاد بگیر درست صحبت کن! یعنی اساسا شما را چه به مجلس! دوما یادبگیر اگر .....، در نهایت شرمندگی عذرخواهی کن! و به دروغ حاشا مکن خطای انجام شده را ! و در نهایت روزی که در همان حوالی خرمشهر دکلهای نفتی گم می شد! خوابت برده بود؟! آن موقع کجا بودی که بروی یقیه وزیر که هیچ رئیس جمهور وقت را بگیری؟! ضمنا جناب دکتر ظریف اقتصاد مملکت را بهم نریخت ! ایشان و تمام دست اندرکاران برجام، توانسته اند تا حدی در مقابل افراد فرصت طلب که همواره از آب گل آلود ماهی گرفته و یک شبه مولتی میلیونر می شوند، مقاومت نمایند! حالا باز هم برو فحش بِدِه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
0
3
باشه فحش ندادی، اما اعتراضت به چیه؟ چی میخوای؟ میخوای برجامو به هم بزنه تا تمام تحریم با هم برگرده؟ با این خورده ریزه ها راضی نمیشی؟ باید فروش نفت بشه 800 بشکه؟ پول اون 800 هزار بشکه رو هم بلوکه کنن؟ بیمه رو تحریم کنن؟ اعتراضت دقیقا به چیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
0
3
به خدا ظریف خودش رو برای این مملکت بکُشه هم عده ای قدرش رو نمیدونن. دستش رو آغشه به عسل کنه بزاره تو دهنشون از آرنج قطعش میکنن.
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
0
3
متاسفانه بعضی ازاین نماینده هاموقع رای گرفتن ازمردم خودشان به موش مردگی میزنند وتا میتوانند جا نماز اب میکشند همینکه خرشان ازپل جست شیر میشوند .یکی ازاین نماینده تحمیلی بپرسد مگرمجلس ایران مجلس امریکا است که فحاشی میکنی ؟ایا اسلا م بتواجازه داده که برای رسیدن به هدفت ازهر ابزاری استفاده کنی ؟یامردم ؟نمایندگان ملت اسلامی ایرا ن بدانند اینجا ایران است وملت تابع اسلام ولذا شما اجازه ندارید به نمایندگی ازمردم فحاش کنیدمراقب رفتار خود باشید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
0
1
مرتیکه شکم گنده مفتخور اون زمانی که ظریف با تنی بیمار روی ویلچر با خارجی ها مذاکره میکرد تو گردن خورد گردن کلفت کجا بودی که حالا داری پر رویی میکنی یادمون نرفته تو وامثال تو عقب افتاده چه بلایی سر مردم آوردید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین