کد خبر: ۴۶۹۶۵۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
مجلس گفت: بعد از اعلام نتایج وزرای پیشنهادی نیز اظهار کرد: برای همه عزیزانی که از مجلس توانستند رای بگیرند آرزوی توفیق میکنیم و امیدواریم همانطور که در مجلس ابراز کردند متناسب با قوانین بالادستی کار را پیش ببرند.
آفتاب‌‌نیوز : مجلس گفت: بعد از اعلام نتایج وزرای پیشنهادی نیز اظهار کرد: برای همه عزیزانی که از مجلس توانستند رای بگیرند آرزوی توفیق میکنیم و امیدواریم همانطور که در مجلس ابراز کردند متناسب با قوانین بالادستی کار را پیش ببرند.

به گزارش آفتاب نیوز به نقل از خبرآنلاين، علي لاريجاني قبل از اعلام نتايج رأي گيري وزراي پيشنهادی گفت: لازم است از همه نمايندگان تشكر كنم كه با احساس مسئوليت اين چند روز وقت گذاشتند. انشاءاله افرادي كه در اين امر موفق شدند بتوانند از اين پشتيباني جدي مجلس استفاده و به مردم خدمت كنند. 

او بعد از اعلام نتايج وزراي پيشنهادي نيز اظهار كرد: براي همه عزيزاني كه از مجلس توانستند راي بگيرند آرزوي توفيق ميكنيم و اميدواريم همانطور كه در مجلس ابراز كردند متناسب با قوانين بالادستي كار را پيش ببرند و براي آقاي بيطرف كه نتوانستند راي مجلس را بگيرند آرزوي توفيق ميكنيم.

از همه نمايندگان مجلس و آقاي رئيس جمهور و هيئت وزيران تشكر ميكنم كه نمايندگان با دقت زيادي كارها را انجام دادند و مجلس با طمانيه همه نظرات را سنجيد و اميدوارم نتيجه آرا خيري براي كشور داشته باشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین