کد خبر: ۴۶۹۹۲۵
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
این دختر جوان در توضیح آنچه اتفاق افتاده ‌بود، به پلیس گفت: حدود ساعت هشت شب بود و من از اتوبان باقری داشتم به خانه می‌رفتم. از فضای سبز کنار اتوبان راه می‌رفتم که یکدفعه جوانی به من حمله کرد و من را کتک زد و بعد به داخل جوی آب انداخت و مورد تعرض قرار داد.
آفتاب‌‌نیوز : دو هفته قبل مردی به مأموران پلیس مراجعه کرد و مدعی شد دختر جوانش مورد تعرض قرار گرفته ‌است. این مرد به پلیس گفت دخترم برای میهمانی بیرون رفته ‌بود و حدود ساعت هشت شب وقتی به خانه برگشت، درحالی‌که بدنش مجروح شده‌ بود، او را دیدم و پرسیدم چه اتفاقی برایش افتاده‌ است. دخترم به شدت ناراحت بود و اصلا نمی‌توانست صحبت کند، اما بعد از چند دقیقه وقتی کمی حالش بهتر شد، گفت از سوی جوانی مورد تعرض قرار گرفته‌ است.

به گزارش روزنامه اعتماد، این دختر جوان در توضیح آنچه اتفاق افتاده ‌بود، به پلیس گفت: حدود ساعت هشت شب بود و من از اتوبان باقری داشتم به خانه می‌رفتم. از فضای سبز کنار اتوبان راه می‌رفتم که یکدفعه جوانی به من حمله کرد و من را کتک زد و بعد به داخل جوی آب انداخت و مورد تعرض قرار داد. مرد جوان به شدت من را کتک زد و توان مقاومت را از من گرفت.

با توجه به شکایت این دختر و پدرش پرونده برای رسیدگی به اداره آگاهی سپرده و دختر جوان نیز به پزشکی قانونی معرفی شد.

درحالی‌که پزشکی‌ قانونی تعرض به دختر جوان را مورد تأیید قرار داده ‌بود، پدر این دختر دوباره به مأموران مراجعه کرد و از وجود یک قربانی دیگر دراین‌باره خبر داد.

او گفت: وقتی داشتم در مورد آنچه برای دخترم اتفاق افتاده با یکی از همسایه‌ها صحبت می‌کردم، او به من گفت چند روز قبل حادثه‌ای مشابه برای خواهرش به وجود آمده ‌است، اما از آنجا که به خواهرش تعرضی نشده، موضوع را به پلیس گزارش نداده‌ است.

وقتی مأموران دوست این مرد را مورد بازجویی قرار دادند، او گفت: چند روز قبل از اینکه اين حادثه برای دختر جوان به وجود بیاید، برای خواهر من هم اين اتفاق افتاد و مردی به او حمله کرد و کتکش زد و او را داخل جوی آب انداخت و قصد تعرض به او را داشت که خواهرم موفق به فرار شده‌ بود. چون این موضوع به تعرض ختم نشده‌ بود، ما شکایت نکردیم اما خواهرم به شدت دچار آسیب شده است.

وقتی مأموران متوجه شدند احتمالا با تعرض‌های زنجیره‌ای در اطراف اتوبان باقری مواجه هستند، بررسی‌های خود را دقیق‌تر کردند تا اینکه پدر دختر یک‌ بار دیگر به مأموران مراجعه کرد و مدعی شد جوان متعرض را شناسایی کرده ‌است. او گفت: از روزی که دخترم مورد تعرض قرار گرفته‌ است، در اطراف محل حادثه پرسه می‌زنم تا شاید بتوانم ردی از فرد متعرض پیدا کنم. تا اینکه پسری را با مشخصاتی که دخترم گفته‌ بود، دیدم. او سوار موتور بود و داشت برای دختری جوان مزاحمت ایجاد می‌کرد؛ من هم جلو رفتم و او را تعقیب کردم و به او معترض شدم چرا مزاحم دختر جوان شده‌ است. او از دست من فرار کرد، تعقیبش کردم؛ او وارد یک کارگاه شد، من آدرسش را دارم.

با توجه به آدرس به‌دست‌آمده، مأموران به محل رفتند و پسر جوان را بازداشت کردند. او به تعرض اعتراف کرد و گفت: وقتی دختر جوان را دیدم، از خود بی‌خود شدم و فکر نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد و دستگیر شوم.

متهم که برای تحقیقات بیشتر به شعبه ١١ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی متین‌راسخ آورده شده بود، در گفت‌وگویی کوتاه گفت: ١٩ساله هستم و چند ماه قبل از افغانستان به ایران آمدم. هفت ماه بود که کار می‌کردم . برای خانواده‌ام پول می‌فرستادم. نمی‌دانم در مورد کاری که کردم چه بگویم؛ پشیمان هستم. من به‌جز این دختر یک ‌بار دیگر هم با دختری چنین رفتاری کردم.

قاضی متین‌راسخ از کسانی که احتمالا قربانی این جوان افغانستانی شده‌اند، خواست به شعبه ١١ دادگاه کیفری استان تهران مراجعه کنند و اطمینان داد مشخصات آنها محفوظ خواهد ماند و دادگاه امانتدار صحبت‌های آنها خواهد بود.

تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
1
5
کثافت باید بگیرن .... ببرن ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
1
5
ای داد ای بیداد ای امان ما ایرانیا کجا فرار کنیم؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
0
5
شهرداری تهران اکنون هزار ان افغانستانی را جذب کرده است و واقعا کار هم بلد نیستند . خدا می داند چقدر صدمه می زنند . جذب این نیروها را ممنوع و شناسامه دار کنید . مالیات بگیرید . البته در میان اینها افراد خانواده دار هم بسیار هستند که آنها را جدا کنید و مورد توجه قرار دهید و تر و خشک را به پای هم نسوزانید
نازنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
1
5
اینا هیچ وقت آدم بشو نیستن، حتی پاکستانی ها هم دارن ابنا رو بیرون میکنن ولی ما...........
آرتین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
1
6
من نمیدونم تا کی باید شاهد جنایات این افغانیا تو ایران باشیم اونوقت یه عده شدن حامی حقوق افغانیا تو ایران ووو با ایرانی هایی که به خارج از کشور مهاجرت کردن مقایسه میکنن.....
یکی نیست به اینا بگه آخه اینم شد مقایسه!!!!ایرانیهایی که به آمریکا و کشورهای اروپایی مهاجرت کردن دارکیا هستن؟؟؟؟؟دکتر ،مهندس ، تاجر ،سرمایه دار ، نابغه ، روشن فکر و.........
خوب حالا افغانیایی که اومدن ایران کیا هستن؟؟؟؟کور ، کچل ، قاتل ، دزد ، قاچاقچیان مواد مخدر ، ناقل انواع بیماریهای خطرناک ،متجاوزین به ناموس مردم و...........که با اون طرز رفتارها و لباس پوشیدنشون همه جوره اشاعه بی نظمی و بی فرهنگی میکنن بعد نقل برنامه هتی شبکه ها شده حمایت از حقوق افغانیایه بربر تو ایران یا تو برنامه بفرمایید شام بباه هماهنگی قبلی کارگردان میرن سراغ دفاع از افغانیا
التمای تفکر دوستان
فرزین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
0
3
هر روز باید شاهدچند کثافتکاری از افغانها باشیم ما هم فقط میخوانیم و واکنشی نشان نمیدهیم واقعا دارم فکر میکنم غیرت از ما ایرانی ها رفته است کجاست آن نادر جهانگشا که ایران را از لوث وجود اینها به خاطر یک دهه جنایت و تجاوز پاک کرد و تا فتح هندوستان تعقیبشان کرد و به سزای اعمالشان رساند.کسانی که ادعای برابری نژادی میکنند اگر راست میگویند جرات دارند یک زن افغانی بگیرند و بروند افغانستان انوقت میبینند از اقوام همان زن افغان چه بلایی به سر خودش و زنش میاورند که اگر مرد زنده برگرده یادش بره برابری نژادی با کسانی را که از جنس خودشان نیستند. انجا افغانستان است نه اروپا یا امریکا.
حقوقی
|
Canada
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
0
0
واقعا جای تاسف بعد از چهل سال مهمان نوازی هنوز پناهندگان افغانی در ایران هستن و جنایت می‌کنند چند ماه قبل هم هفت نفری به زنی شوهردار در باغ تجاوزکردند اینها را در دیگر کشورهای دنیا هم راه نمی‌دهند ببینید در کشورهای اروپایی چند هزار پناهنده افغان پذیرفتند و ما چقدر؟؟؟ چون همه می‌دانند افغانستان کشور جنگ زده هستاین کارها و جنایت‌ها آنجا عادیست و مردمش آسیب دیده و قربانی جنگ و خشونت و فرهنگ شان اینگونه هست این افراد نباید بین مردم عادی باشند اگر خواستید به آنها کمک کنید در کشورشان به آنها کمک کنید همین انگلیس و اینترنشنال از خدا بی خبر که دم از برابری و انسانیت می‌زنند ببینید در کشور خودشان چه رفتاری با مهاجرین قانونی هندی پاکستانی می‌کنند افغانها که هیچ... حالا نژادپرستان جهان آمدن دم از انسانیت می‌زنند خودشان کشورهای افغانستان و عراق وناامن کردند یکبار برای همیشه این پرونده را ببندید!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین