کد خبر: ۴۷۴۷۵۷
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
قاتل مامور نیروی انتظامی گلستان به زودی قصاص می‌شود، حکم قصاص این فرد که مهر پارسال مامور نیروی انتظامی استان را به شهادت رساند، پیش از این در دیوان عالی کشور تایید شده بود.
آفتاب‌‌نیوز : رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حکم قصاص قاتل مامور نیروی انتظامی که مهر پارسال مامور نیروی انتظامی استان را به شهادت رساند و در دیوان عالی کشور تایید شده بود به زودی اجرا می‌شود.

هاشمیان گفت: این فرد به اتهام، زورگیری، تیراندازی با اسلحه و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم، از سوی ماموران نیروی انتظامی تحت تعقیب بود که در این تعقیب و گریز ۵ مامور نیروی انتظامی را زخمی کرد که یکی از این ماموران به نام گروهبان یکم حسین دیلم کتولی بر اثر شدت جراحات وارده، به شهادت رسید.

این مقام قضایی گفت: قاتل و دیگر متهم که تحت تعقیب بودند همان روز دستگیر و پرونده آنان برای رسیدگی به شعبه‌ی بازپرسی دادسرای آق قلا فرستاده شد.

هاشمیان ادامه داد: پرونده قاتل پس از صدور قرار مجرومیت و کیفرخواست، برای رسیدگی به شعبه یک کیفری یک استان فرستاده شد که در این شعبه، متهم به قصاص نفس محکوم و پرونده برای تایید حکم قصاص به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

وی گفت: با تایید حکم قصاص در دیوان عالی کشور و استیذان (اجازه‌ی اجرای حکم قصاص) رئیس قوه قضاییه، به زودی این حکم اجرا می‌شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین