کد خبر: ۴۷۵۵۷۴
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱

تصمیمی که لو نرفتن پایان قصه «بازی تاج و تخت» را تضمین می‌کند

کمپانی اچ‌بی‌او برای پیشگیری از لو رفتن پایان قصه «بازی تاج و تخت»، هزینه فیلمبرداری و تولید چندین پایان‌بندی متفاوت را به جان می‌خرد.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کیسی بلویز رییس بخش برنامه‌ریزی کمپانی اچ‌بی‌او اعلام کرد که در فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» چندین پایان متفاوت فیلمبرداری خواهد شد تا جلوی لو رفتن پایان سریال گرفته شود.

او در این باره گفت: «در سریالی به این بلندی مجبورید که این کار را انجام دهید. چون وقتی در حال فیلمبرداری هستید مردم خبردار می‌شوند و از این روی مجبورید چندین نسخه متفاوت را فیلمبرداری کنید تا هیچ پاسخ قطعی برای پایان سریال در دسترس نباشد.»

هنگام پخش فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» هکرها با هک کردن سرورهای اچ‌بی‌او و دست یافتن به اطلاعات سریال، باج خواستند.

استراتژی ضبط چندین پایان متفاوت در سریال‌های این چنین پرطرفدار موضوع تازه‌ای نیست و پیشینه‌ دارد. برای نمونه می‌توان به سریال‌های «بریکینگ بد»، «سوپرانوها» و حتی سریال قدیمی «دالاس» در دهه 80 میلادی اشاره کرد که از این رویکرد بهره بردند. در این استراتژی حتی بازیگران نیز نمی‌دانند که کدام سناریو، پایان واقعی سریال است.

فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» در چندین کشور و قاره متفاوت فیلمبرداری خواهد شد. کار تولید فصل هشتم «بازی تاج و تخت» از ماه آینده آغاز می‌شود و تا ماه اوت سال 2018 ادامه خواهد یافت. بنابراین ممکن است فصل پایانی سریال سال 2019 به دست مخاطبان برسد.

بلویز در این باره گفت: «در حال حاضر عوامل فنی پروژه در حال بررسی زمان مورد نیاز برای تولید جلوه‌های ویژه تصویری سریال هستند.»
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین