کد خبر: ۴۷۵۵۸۶
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷

از حرکات عجیب منصوریان تا پرتاب شیشه و بطری به سمت نیمکت استقلال

دیدار تیم‌های پارس جنوبی و استقلال در حالی با نتیجه دو بر صفر به سود جمی‌ها به پایان رسید که منصوریان حرکات عجیبی در کنار زمین انجام می‌داد.
آفتاب‌‌نیوز :
دیدار دو تیم پارس جنوبی و استقلال در چاچوب هفته ششم لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر به سود پارس جنوبی به پایان رسید.
حواشی نیمه دوم این دیدار بشرح زیر است:
* علیرضا منصوریان پنج دقیقه پیش از آغاز نیمه دوم به زمین بازی آمد تا با قائدی و جباری که با بازیکنان ذخیره در حال تمرین بودند صحبت کند.
* بازیکنان پارس جنوبی چند دقیقه با تاخیر برای آغاز نیمه دوم به زمین آمدند.
* منصوریان در نیمه دوم در کنار زمین تحرک زیادی داشت. او در صحنه‌ای که زبیدی از میانه میدان با دروازه استقلال تک به تک شد، با دو دست به سر خودش کوبید. سرمربی استقلال زمانی که تصمیم داشت قائدی را به زمین بازی بیاورد، دو بار تصمیمش را به تعویق انداخت و سپس او را راهی میدان کرد.
* تماشاگران پارس جنوبی در حالی که هنوز دقیقه ۷۰ بازی بود اقدام به نورافشانی کردند.
* منصوریان در صحنه‌ای در دقیقه ۷۸ که امید سینگ از میانه میدان فرار کرد و با حسینی تک به تک شد، در اقدامی عجیب اعتراض شدیدی به سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ کرد.
* فرشاد محمدی مهر پس از اینکه بخاطر اتلاف وقت با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد، توسط تماشاگران پارس جنوبی تشویق شد.
* منصوریان در دقیقه ۸۷ زمانی که دوباره زبیدی با حسینی تک به تک شد و ضربه‌اش با اختلاف کمی به بیرون رفت، با گذاشتن دستانش روی سرش طوری وانمود کرد که انگار حسرت گل نشدن این توپ را خورده است.
* در اواخر بازی تماشاگران استقلال که پشت نیمکت استقلال بودند اقدام به پرتاب بطری آب و شیشه دلستر به سمت منصوریان و نیمکت استقلال کردند.
* پس از پیروزی پارس جنوبی تماشاگران و بازیکنان این تیم به همراه هم تشویق ایسلندی انجام دادند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین