کد خبر: ۴۷۵۵۹۶
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵

۲ جوان زیر چرخ های هوو جان باختند

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: عصر جمعه بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه خودروی سواری پراید با کشنده هوو در جاده قدیم همدان به ساوه 2 سرنشین خودروی پراید به شکل دلخراشی در دم جان باختند.
آفتاب‌‌نیوز :
سرهنگ رضا عزیزی، در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: یک دستگاه خودروی پراید با 2 سرنشین از سرپل ذهاب به سمت تهران در حال حرکت بود که در جاده قدیم همدان به ساوه دچار سانحه شد.

وی اظهار داشت: راننده جوان این خودرو دچار خواب آلودگی شده و به علت نداشتن تسلط به وسیله نقلیه و بی توجهی به جلو در مسیر خودروی های عبوری مقابل قرار می گیرد.

رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: در این هنگام کشنده هوو که در این مسیر در حال تردد بود با خودروی پراید به صورت رخ به رخ برخورد کرده و این خودرو را 100متر با خود به جلو می کشد.

سرهنگ عزیزی گفت: شدت بالای این سانحه رانندگی منجر به له شدن بدن و سر سرنشینان پراید شده به گونه ای که تشخیص چهره آنها به سختی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه پس از بهره برداری آزاد راه همدان به ساوه امیدوار بودیم با هدایت خودروها از جاده قدیم به آزاد راه شاهد کاهش سوانح فوتی باشیم افزود: اما افزایش غیرمتعارف نرخ عوارضی در این مسیر منجر به کاهش استقبال رانندگان به ویژه دارندگان خودروهای سنگین برای تردد از آزاد راه همدان به ساوه شد.

سرهنگ عزیزی خاطرنشان کرد: یک کامیون یا تریلی در صورت تردد از همدان به سمت ساوه و برعکس باید بین 600 تا 800 هزار ریال عوارض پرداخت کند.

وی گفت: گرانی عوارض و استقبال نکردن رانندگان از این موضوع موجب شده جاده قدیم همدان به ساوه همانند گذشته به یکی از جاده های پرترافیک تبدیل شود.

 فرمانده پلیس راه استان در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاینرئیس پلیس راه استان همدان افزود: بنابراین بیشتر خودروهای عمومی برای پرداخت نکردن عوارض به جای آزاد راه همدان به ساوه، جاده قدیم را برای تردد انتخاب می کنند که این مسئله علت اکثر حوادث فوتی و جرحی در این محور شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین