کد خبر: ۴۷۵۷۷۷
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶

تشدید برخورد با ورود غیرمجاز به طرح محدوده زوج و فرد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تشدید برخورد با ورود غیرمجاز به محدوده طرح زوج و فرد در هفته پایانی تابستان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با ایسنا درباره تدابیر پلیس در هفته پایانی تابستان امسال اظهار کرد: پلیس به منظور روان سازی ترافیک در هفته پایانی تابستان تمهیداتی را در معابر و اطراف مراکز خرید و همچنین خیابان‌های پرتردد اعمال اجرا خواهد کرد.

وی افزود: بر این اساس همکاران من با حضور در اماکن پرتردد از توقف غیرمجاز خودروها در محل‌های غیرمجاز جلوگیری خواهند کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در یک هفته پایانی تابستان طرح تشدید برخورد با ورود غیرمجاز به محدوده زوج و فرد نیز اجرا می‌شود، گفت: بر همین اساس گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راهور با خودروهایی که اقدام به تغییر پلاک خود کرده باشند برخورد می‌کنند و این افراد علاوه بر جریمه به دادسرای جرایم راهنمایی و رانندگی نیز معرفی خواهند شد همچنین افرادی که با تغییر پلاک بخواهند وارد محدوده زوج و فرد شوند 60 هزار تومان جریمه خواهند شد.

وی با اشاره به پیش‌بینی افزایش ترافیک در معابر شهری تهران در یک هفته پایانی تابستان از شهروندان خواست ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری، از ناوگان حمل و نقل عمومی برای تردد در شهر استفاده کنند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین