کد خبر: ۴۷۶۰۷۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸

این خانم جوان رقیب پوتین است/ عکس

یک زن جوان روس رقیب اصلی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ میلادی خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ودوموستی، منبعی آگاه به این روزنامه روسی گفت: کرملین در نظر دارد تا زنی را به عنوان نامزد ریاست جمهوری و رقیب اصلی پوتین در انتخابات آتی روسیه معرفی نماید.

به گزارش ایسنا، براین اساس قرار است «کسینا سابچاک» مجری مشهور تلویزیونی به عنوان نامزدی ایده‌آل و نمونه‌ای از زن جوان معاصر روسیه که قصد دارد وارد سیاست شود، به افکار عمومی این کشور معرفی شود.

همچنین برخی گزینه‌های دیگر از میان زنان فعال روسیه همانند ناتالیا ولیکایا، رئیس اتحادیه اجتماعی- دموکراتیک زنان روسیه، ایرینا وولینتس رهبر کمیته ملی والدین و ایرینا پتلیایوا، عضو شورای مرکزی حزب روسیه عادل برای رقابت احتمالی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور کنونی روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۸ میلادی در نظر گرفته شده‌اند.

با این حال تاکنون پوتین موضع رسمی خود را برای شرکت مجدد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام نکرده است.
در نظرسنجی های مختلف انجام شده در روسیه، پوتین همچنان با بیش از هشتاد درصد بهترین گزینه برای برای ریاست جمهوری روسیه معرفی شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۴
سعیدطهمورثی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
0
1
انتخابات درروسیه درمقایسه باانتخابات دیگرکشورها خیلی متفاوت است چراکه قبضه نمودن ودورندادن به رقبادررقابت سالم ومنطبق با حقوق بشروتاثیرپذیری نظرورای مردم درنتایج موضوع مهمی است که درانتخابات روسیه به دلیل قبضه شدن رقابت انتخاباتی توسط عده ای خاص وبه قول معروف پشت قباله پوتین ومدودف است واین با دموکراسی وحقوق بشرمنافات داردونمی شودبه نظرسنجی های اعلام شده اکتفانمود
نا شناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
0
0
فقط پوتین
ناشناس
|
United States of America
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
0
0
روسیه هم انشالا تا چند سال دیکر به قحطی الرجال تبدیل خواهد شد چون حکومت قومی و الیگارشی هست بیشتر افراد سیاسی پسماندهای افکار سوسیالیستی هستند
ناشناس
|
Canada
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
0
0
احتمالا دوست دختر برادر پوتینه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین