کد خبر: ۴۷۶۱۶۸
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴

راز جسد رها شده در ارتفاعات جاجرود لو رفت

راز جسد رها شده در ارتفاعات جاجرود زمانی کشف شد که هویت مقتول برای کارآگاهان مشخص شد.
آفتاب‌‌نیوز :
ساعت ۲۰:۳۰ نخستین روز فروردین‌ ماه سال جاری، خبر کشف جسد یک مرد جوان در منطقه کوهستانی، چند کیلومتر مانده به جاجرود به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد که دقایقی بعد محسن مدیرروستا، بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد که مسیری ماشین‌رو نبود، حاضر شدند.

تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که مرد جوان با ضربه چاقو به قتل رسیده و جسدش در آنجا رها شده است،با توجه به هویت نامشخص مقتول، جسد برای بررسی و تعیین هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

در ادامه تحقیقات، هویت مقتول به نام سیامک شناسایی و مشخص شد که وی از افراد سابقه‌دار بوده، همچنین ردیابی‌های تخصصی در رابطه با این پرونده حاکی از آن بود که سیامک توسط دامادشان به قتل رسیده است ،سرانجام متهم ۲۴ تیرماه بازداشت و به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

متهم این پرونده با اعتراف به قتل سیامک در اظهاراتش به بازپرس گفت: سیامک معتاد بود، پدر و مادرش را اذیت می‌کرد و آنها را کتک می‌زد به همین دلیل چند روز قبل از حادثه، مادر و پدر سیامک با من تماس گرفته و گفتند که سیامک آنها را کتک می‌زند،آنها از من خواستند که سیامک را به کمپ ببرم.

وی ادامه داد: روز حادثه برای بردن سیامک به کمپ ترک اعتیاد به خانه آنها رفتم، اما آنجا با سیامک درگیر شدم و او ضربه چاقویی به من زد، من نیز با چاقو ضربه‌ای به گردن سیامک وارد کردم، قصد داشتم پس از این ماجرا سیامک را به بیمارستان ببرم اما او به دلیل خونریزی شدید فوت کرد، به همین دلیل با خودرو جسد سیامک را به منطقه کوهستانی در نزدیک جاده جاجرود برده و در آنجا رها کردم.

متهم پس از این اظهارات بازداشت و به زندان منتقل شد، در ادامه روند رسیدگی به پرونده اولیای‌دم مقتول با حضور در دادسرا اعلام کردند که نسبت به دامادشان (متهم) شکایتی نداشته و قصد قصاص وی را ندارند.

سرانجام پیش از ظهر امروز متهم برای اخذ آخرین دفاع در دادسرا حاضر شد و پرونده به زودی برای محاکمه متهم از لحاظ جنبه عمومی جرم به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین