کد خبر: ۴۷۶۲۸۶
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
جانشین سازمان وظیفه عمومی با اشاره به پایش‌های سیستماتیک، اصلاح فرآیندها و تعویض کارت‌های معافیت، از اصلاح فرآیندهای پزشکی این سازمان خبر داد و گفت:با اقدامات انجام شده و اصلاحات صورت گرفته، امکان فعالیت باندی در این حوزه کاهش چشمگیر یافته است.
آفتاب‌‌نیوز : سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به کاهش چشمگیر تخلفات باندی در حوزه معافیت‌های سربازی اظهار کرد: در گذشته مواردی از تخلفات باندی در این حوزه وجود داشت که با توجه به اصلاح فرآیندهای انجام شده توسط سازمان وظیفه عمومی و سیستماتیک شدن اقدامات و فرایندها، به جرات می‌توان گفت در شرایط فعلی امکان فعالیت باندی در حوزه کارت‌های معافیت و تخلفات در این حوزه به شدت کاهش چشمگیری یافته است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: پایش‌های سیستماتیک، اصلاح فرآیندها و تعویض کارت‌های معافیت از مواردی بودند که باعث کاهش تخلفات در حوزه جعل کارت‌های معافیت شد.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی، مجالی برای اقدامات باندهای جعل کارت معافیت وجود ندارد گفت: در گذشته برخی از باند جاعلان با جعل کارت معافیت، پول‌هایی را از مردم دریافت می‌کردند ولی امروز به دلیل اینکه تبادل اطلاعات در سامانه‌ها در جریان است، فیزیکِ کارت‌های معافیت ارزشمند نیست و طبیعتاً مردم می‌دانند با داشتن یک کارت نمی‌توانند کاری را از پیش ببرند این امر باعث شد تا تخلف در این حوزه بسیار کاهش یابد.

کریمی در پایان با تاکید بر تلاش هر روزه سازمان وظیفه عمومی برای اصلاح فرآیندها خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های فعلی ما در این بخش، اصلاح فرآیندهای پزشکی است و علی رغم کاهش چشمگیر تخلفات در این بخش امیدواریم با اصلاح رویه‌ها و فرآیندها شاهد روزی باشیم که دیگر بحثی از باند، تقلب و دسیسه درمیان نباشد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین