کد خبر: ۴۷۶۳۲۵
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲

آرایش عجیب این دختران با تیغ !+ تصاویر

آرایش و زیبایی جای خود اما گاهی این آرایش با زشتی همراه است به گزارش ایران ناز دخترانی که با تیغ روی صورت خود نقش هایی ایجاد می کنند که واقعا خوفناک هست اما در اتیوپی یک نوع مد برای زیبایی میباشد.
آفتاب‌‌نیوز :

آرایش و زیبایی جای خود اما گاهی این آرایش با زشتی همراه است به گزارش ایران ناز دخترانی که با تیغ روی صورت خود نقش هایی ایجاد می کنند که واقعا خوفناک هست اما در اتیوپی یک نوع مد برای زیبایی میباشد. آرایش و میکاپ زنان و دختران در همۀ جایِ جهان همه ی وقت خبرساز و پرطرفدارترین میباشند.در این بخش دخترانی را میبینید که با ترسناکترین مدل آرایش در جهان مشهور میباشند.

 

آرایش های بسیار عجیب دختران با تیغ !

 

دختران اتیوپیایی از سن ۱۲ سالگی در مراسمی طبق رسوم سنتی "تیغ زنی” با زخم تیغ آرایش می شوند. آقای "لافورژ” عکاس این گزارش می گوید در مدرسه به این کودکان گفته شده که به هیچ وجه زیر بار تیغ کشی بر پوستشان نروند اما مردان قبیله می گویند پوستی که اثر زخم تیغ بر آن نباشد, زشت هست.

 

او که مدتی در میان مردم این قبیله زندگی کرده هست, میگوید;” گرچه هیچ کس بچه‌ ها را مجبور به اینکار نمی کند, بلکه به دلیل این‌که طبق رسوم قبیله‌ شان این آثار زخم علامت‌های زیبایی به تعداد می رود, انها خودشان به اینکار تمایل نشان می دهند.”

 

آرایش صورت دختران اتیوپیایی

 

آرایش عجیب این دختران با تیغ !

 

یکی از این دختران اعتراف میکند که گریه و نشان دادن ناراحتی چهره در موقع اجرای این مراسم علامتِ ضعف و مایه شرمساری خانواده طفل هست و به همین دلیل همه ی این دختران حینِ اجرای مراسم از نشان دادن آثار درد در چهره‌شان امتناع میکنند.

 

عجیب ترین آرایش ها از دختران آفریقایی

 

آرایش عجیب این دختران با تیغ !

 

عرف "تیغ زنی” شامل ایجاد الگوهایی خاص با زخم بر روی بدن شخص هست و طرح این الگوها و علامت‌ها روی بدن مردم این قبیله آفریقایی طبق رسوم شان زیبایی تلقی میشود

 

آرایش خوفناک صورت

 

آرایش عجیب این دختران با تیغ !

 

مردم این قبیله پس ار تیغ زنی آن‌قدر این زخم‌ها را با بهره گیری از عصارهِ و رنگدانه‌ های گیاهی دستکاری و تحریک می کنند تا آثار آن به صورتی مشخص تر بر روی بدنشان باقی بماند.

 

عجیب ترین خود آرایی مرسوم در کشورهای آفریقایی

 

آرایش عجیب این دختران با تیغ !

 

گرچه این کارها می تواند موجبِ عفونت محل زخم ‌شود که پس از التیام جایی کاملا برجسته بر روی پوست باقی می گذارد.

 

آرایش عجیب این دختران با تیغ !

 

در اتیوپی قبایلِ دیگری نیز که چنین عرف و رسومی دارند, کم نیستن واقعا همین اکنون در قرن ۲۱ با چنین ترقی تکنولوژی در همۀ اساس ها ! اما هنوز رخداد های عجیب‌وغریب در بعضی از نقاط جهان رخ می‌دهد.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین