کد خبر: ۴۷۶۵۷۹
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱

آزار زن جوان در جاده‌خاکی توسط جوان 20 ساله / درخواست پلیس: شاکی‌های دیگر، مراجعه کنند

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوان 20 ساله‌ای که در مسیر فرودگاه اقدام به ربودن و آزار و اذیت زنی جوان کرده بود، خبرداد.
آفتاب‌‌نیوز : در تاریخ 23 شهریورماه امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری 103 گاندی اعلام کرد که توسط راننده جوان یک دستگاه خودرو سواری پراید ربوده شده و این فرد با تهدید سلاح سرد او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

به گزارش پليس، باتشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آدم ربایی منجر به آزار و اذیت و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که با ارجاع پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، شاکی به پزشکی قانونی اعزام و برابر نظریه پزشکی قانونی، ضرب و جرح و همچنین آزار و اذیت وی تأیید شد.

زن جوان با حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: روز چهارشنبه 22 شهریور و پس از انجام عمل جراحی و تکمیل دوره درمانی خود قصد بازگشت به شهر خودمان را داشتم و بلیط هواپیما را به ساعت 19:30 همان‌ روز تهیه کرده بودم، در این مدت در منزل یکی از بستگان نزدیک خود در خیابان دماوند سکونت داشتم و ساعت 17:30 یک خودرو سواری به مقصد فرودگاه درخواست کردم که در ساعت 18 در محل حاضر شد. در زمان سوار شدن، راننده از من درخواست کرد که در صندلی جلو بنشینم و دلیل آن‌ را مشکل ارتفاع و خرابی کمک فنر ماشین اعلام کرد. پس از سوار شدن از راننده خواستم که مرا زود به فرودگاه برساند تا به پرواز خود برسم و راننده در طی مسیر گفت که به علت ترافیک در بزرگراه از یک مسیر میانبر می‌رود و سپس به محل نامعلومی رفت که مقداری از آن خاکی بود.

شاکی ادامه داد:‌ او در جواب اعتراض من که چرا اینجا خاکی است گفت که به زودی در مسیر اصلی قرار خواهیم گرفت که ناگهان راننده در همان مسیر توقف و درهای ماشین را قفل کرد. راننده با چاقو تهدید کرد که مرا خواهد کشت و التماس های من نیز فایده‌ای نداشت.

شاکی در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ادامه راننده از مسیر اتوبان بابایی وارد صدر، سپس مدرس و خیابان ظفر شد، در خیابان ولیعصر، راننده پراید به قصد خرید سیگار از ماشین پیاده شد که به محض پیاده شدنش از ماشین، من نیز به سرعت از ماشین پیاده شده و به داخل یک مجتمع تجاری فرار کردم و در آنجا از مردم کمک خواستم.

با توجه به حساسیت موضوع، کارآگاهان اداره شانزدهم با انجام تحقیقات پلیسی و بهره‌گیری از تصاویر دوربین های مداربسته محل سوار شدن شاکی به خودرو پراید، موفق به شناسایی پراید هاچ بک سفید رنگ به شماره انتظامی معلوم شدند.

با شناسایی خودرو پراید، آخرین مالک نیز شناسایی و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودرو مذکور از سوی مالک آن در اختیار پسرش به نام امین متولد 1376 قرار گرفته است. با شناسایی تصویر امین از سوی شاکی، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی به محل سکونت او در شهرک کاروان اعزام شده و در تحقیقات نامحسوس اطلاع پیدا کردند که او از محل سکونتش متواری شده است.

باتوجه به بلامکان بودن متهم، کارآگاهان اداره شانزدهم آگاهی اقدام به شناسایی محل تردد خودروی مذکور در محدوده فلکه اول تهرانپارس کرده و سرانجام در ساعت 15:30 دیروز متهم پرونده را در حالی که قصد داشت با خودرو از محل متواری شود، طی یک درگیری دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل کردند.


متهم پس از مواجهه حضوری با شاکی به صورت کامل مورد شناسایی قرار گرفت. همچنین ماموران در بازرسی از خودرو متهم، اموال سرقت شده از شاکی شامل لپ تاپ و دیگر لوازم شخصی وی را نیز کشف کردند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید و اعلام این خبر گفت: تحقیقات از متهم برای شناسایی دیگر جرایم احتمالی وی در دستور کار ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

مکرم با اشاره به وجود برخی شمایل و خالکوبی ها بر روی بدن متهم، گفت: ازتمامی شکات و مالباختگانی که توسط راننده جوان یک دستگاه خودرو پراید سفید هاچ بک مورد سرقت، تهدید و آزار و اذیت قرار گرفته‌اند دعوت می‌شود تا برای پیگیری پرونده شکایات خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین