کد خبر: ۴۸۶۲۹۰
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
برای نخستین بار یک زن به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران منصوب شد.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش ایسنا، در حکم مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی برای فرزانه دهنادی آمده است: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده سرکار، به موجب این حکم به سمت "مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران" منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن هماهنگی با واحدهای ستادی و استانی و انجام وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، در جهت پیشبرد اهداف این وزارتخانه حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید. موفقیت روز افزونتان را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسئلت می نمایم.
 
مدیرکل جدید اقتصاد و دارایی استان تهران که از سابقه 20 سال خدمت در وزارت اقتصاد برخوردار است پیش از این مسئولیتهایی  همچون ریاست گروه کارشناسان هماهنگی امور استانها با واحدهای ستاد مرکزی، معاون مدیرکل دفتر امور استان ها و مشاور معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت اقتصاد را در کارنامه خود دارد. وی همچنین تجربه فعالیت کارشناسی در حوزه هایی مانند آمار و تحلیل صورتهای مالی، بیمه، شرکت های دولتی و حسابرسی را داراست.
 
دهنادی که در حال حاضر در مرحله دفاع از دانشنامه خود در مقطع دکترای کارآفرینی-گرایش کسب وکارقرار دارد، تحصیلات خود در دوره کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت دولتی، گرایش مالی  و مقطع کارشناسی را در رشته حسابداری به انجام رسانده است. 

پیش از این خانم یکتا اشرفی با حکم  مسعود کرباسیان به عنوان نخستین زن،  ریاست پژوهشکده امور اقتصادی را بر عهده گرفته بود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین