کد خبر: ۴۸۷۰۸۴
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
بازیکن تیم‌ ‌ملی می‌گوید بهترین‌ها در این تیم حضور دارند و دست کی‌روش باز است.
آفتاب‌‌نیوز :
به‌ گزارش ‌ایسنا، مرتضی پورعلی گنجی در ابتدای تمرین روز شنبه تیم‌ ‌ملی فوتبال، اظهار کرد: بازیکنان جوانی در اردوی تیم‌ ‌ملی حضور دارند و اغلب آنها در رده سنی زیر ۲۳ سال هستند. این دو بازی دوستانه می‌تواند به آنها کمک کند. این دو بازی به بازیکنان جوان هم کمک می‌کند تا کنار بازیکنان با تجربه قرار بگیرند. من فکر می‌کنم این اردوها به ما کمک زیادی می‌کندکه ما خودمان را بهتر بشناسیم و خوب کار کنیم.

او درباره دو بازی دوستانه تیم‌ ‌ملی مقابل پاناما و ونزوئلا گفت‌: در حال‌ حاضر شرایط خوبی دارم و بازی‌های خوبی در قطر انجام دادم. این بازی‌ها به من هم کمک می‌کند. بالاخره امثال من هم هستند که بازی‌های ملی زیادی ندارند و می‌خواهند در آینده بازیکن خوبی برای تیم‌ ‌ملی باشند. فکر می‌کنم این بازی‌ها به من و بازیکنان تیم‌ ‌ملی کمک زیادی می‌کند که در کنار هم در رقابت‌های جام جهانی خوب ظاهر شویم.  

بازیکن تیم‌ ‌ملی درباره حضور بازیکن جدید در اردوی تیم‌ ‌ملی و رقابتی که در این تیم ایجاد شده، تصریح کرد: کشور ما ۲۰ میلیون جوان دارد و به نظر من این ۲۰ میلیون جوان دوست دارند در تیم‌ ‌ملی بازی کنند. تیم‌ ‌ملی جای بهترین‌ها است و همه بازیکنان دوست دارند که خودشان را نشان دهند. شما در هر پستی که می‌بینید، چهار، پنج بازیکن خوب داریم و کارلوس کی‌روش دستش باز است تا بازیکنان خوب را انتخاب کند. اگر من نباشم، سه بازیکن دیگر هستند. هر پستی که بازیکنی حضور نداشته باشد چند بازیکن خوب دیگر داریم. این نشان دهنده این است که کیفیت بازیکنان زیاد است و می‌توانیم تیم‌ ‌ملی خوبی داشته باشیم. البته تمام مسائل منوط بر این است که از تیم‌ ‌ملی حمایت خوبی شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین