کد خبر: ۴۸۷۲۰۱
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار برخط‌، ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.
آفتاب‌‌نیوز : در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت محور صالح‌آباد-مهران، ترافیک سنگین گزارش شده است.

به گزارش فارس، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌ هوشمند تردد شمار برخط‌، ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

در حال حاضر ترافیک در آزادراه تهران-کرج-قزوین، حدفاصل گرمدره تا پل فردیس سنگین و در ادامه محدوده شهر کرج نیمه سنگین است.

در محور صالح‌آباد-مهران (مسیر رفت و برگشت) ترافیک سنگین گزارش شده و در سایر محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان در جریان است.

در حال حاضر در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، ایلام، کردستان، همدان، زنجان، قزوین و لرستان بارش باران را شاهد هستیم.

محور هراز تا روز 13 آذرماه، شنبه‌ها از ساعت 12 تا 18 و روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه از ساعت 7 تا 18 و روزهای چهارشنبه‌ از ساعت 7 تا 12 هر هفته به‌غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه‌ مسدود است.

محور کندوان‌ از مورخ 23 مهر لغایت 23 آذر 96، روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه‌ و سه‌شنبه هر هفته به غیر از ایام تعطیل و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، در حوزه استان البرز از ساعت 23 الی 5 بامداد و در حوزه استان مازندران از ساعت 21:30 الی 5 بامداد روز بعد به دلیل اجرای عملیات ایمن‌سازی تونل امیرکبیر(شماره 5) و بهسازی سیستم روشنایی تونل کندوان، مسدود است و تردد از محورهای فیروزکوه و هراز انجام می‌شود، در زمان اجرای عملیات، محور کرج-چالوس از ساعت 21:30 در حوزه استان مازندران (در مقطع مرزن‌آباد) و از ساعت 23 در حوزه استان البرز (در مقطع میدان امیرکبیر کرج) تا ساعت 5 بامداد روز بعد مسدود ‌است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین