کد خبر: ۴۸۷۳۷۶
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
بیش از ۵۸۳ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری، درخواست خود را برای دریافت وام ضروری ۴ میلیون تومانی ثبت کردند.
آفتاب‌‌نیوز : با آغاز به کار سامانه ثبت نام «وام ضروری بازنشستگان و موظفین ۹۶» از ۲۲ مهرماه امسال، در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir، تا روز گذشته ۵۸۳ هزار و ۳۷۸ نفر از بازنشستگان و موظفین صندوق تقاضای خود را در این سامانه ثبت کردند.

به گزارش ایسنا، تا ساعت ۱۵:۴۵ روز گذشته (شنبه) ۵۸۳ هزار و ۳۷۸ نفر از بازنشستگان و موظفین تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری، در سامانه وام ضروری ۴ میلیون تومانی ثبت نام کردند. از این تعداد بیشترین آمار ثبت درخواست وام ضروری، مربوط به استان های تهران با ۱۰۳ هزار و ۴۷ نفر، فارس با ۴۴ هزار و ۶۸ نفر، خراسان رضوی با ۴۲ هزار و ۷۷۱ نفر، اصفهان با ۳۹ هزار و ۳۶۳ نفر و مازندران با ۳۲ هزار و ۴۷۴ نفر است.

همچنین استان های خراسان شمالی با ۴ هزار و ۵۲۱ نفر، قم با ۴ هزار و ۷۹۲ نفر، هرمزگان با ۵ هزار و ۵۷۱ نفر، ایلام با ۵ هزار و ۶۵۸ نفر و کهگیلویه و بویراحمد با ۶ هزار و ۱۹۵ نفر، کمترین آمار ثبت نام وام ضروری را به خود اختصاص دادند.

ثبت نام وام ضروری ۴ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری، از روز شنبه ۲۲ مهرماه به مدت یک ماه در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir انجام می شود که هفته آینده، مهلت آن به پایان می رسد و به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

با توجه به تعداد تقاضاهای ثبت شده در سامانه ثبت نام وام، نسبت به تعداد تسهیلات ارائه شده، پرداخت وام در قالب «قرعه کشی» انجام می شود.

امسال، ۱۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه با همکاری بانک صادرات ایران، با کارمزد ۴ درصد در قالب وام ۴ میلیون تومانی در ۱۲ مرحله به ۳۰۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری پرداخت می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدت بازپرداخت وام ضروری، ۳۶ ماهه است که پس از دریافت وام، هر ماه مبلغ ۱۲۰ هزار تومان از حقوق وام گیرندگان کسر می شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین