کد خبر: ۴۸۷۷۷۹
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
24شهریور امسال حامد 46 ساله در حال پذیرش یکی از مسافران بود که ناگهان یکی از کارکنان هتل با او شوخی نابجایی کرد.
آفتاب‌‌نیوز : ایران نوشت:24شهریور امسال حامد 46 ساله در حال پذیرش یکی از مسافران بود که ناگهان یکی از کارکنان هتل با او شوخی نابجایی کرد.

  این اتفاق باعث شد حامد خشمگین شده و با همکارش درگیری لفظی پیدا کند. این بحث و جدل با دخالت دیگر کارکنان خاتمه یافت و حامد که قلبش درد گرفته بود سوار بر خودرو هتل به سمت خانه‌اش حرکت کرد اما در میانه‌های راه حالش بد شد و راننده او را به بیمارستان سوم شعبان رساند. این مرد میانسال که وضعیت جسمی خوبی نداشت تنها توانست روی کاغذ دو کلمه را بنویسد «درگیری دیروز» که بی‌شک برای او در آن لحظه معنا و مفهومی خاص داشت. این مرد 8 روز بعد به علت نارسایی قلبی در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

اعلام شکایت از کارمند هتل

اول مهر ماه بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ این مرد 46 ساله در بیمارستان سوم شعبان قرار گرفت. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که او از 8 روز قبل به خاطر سکته قبلی در بیمارستان بستری بوده است.در ادامه تحقیق خانواده حامد به دادسرا رفتند و از همکار او شکایت کردند و مدعی شدند که او در مرگ حامد نقش دارد.

یکی از اعضای خانواده شاکی به بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: «ساعتی قبل از اینکه حامد سکته کند شهرام، کارمند رستوران با او درگیری لفظی داشته در حالی که او می‌دانست حامد ناراحتی قلبی دارد و نباید با او درگیر می‌شد و او باعث مرگش شده است.»

با طرح این شکایت شهرام 47 ساله به دادسرا احضار شد و در بازجویی گفت: من و حامد همیشه با هم شوخی می‌کردیم اما آن شب از حرف‌های من ناراحت شد و با هم جر و بحث کردیم اما با وساطت دیگر همکارانم بحث ما به پایان رسید. همه چیز تمام شده بود و حتی قبل از اینکه او هتل را ترک کند همدیگر را بوسیدیم و با هم آشتی کردیم. از طرفی من نمی‌دانستم که او ناراحتی قلبی دارد و این درگیری لفظی ممکن است او را به کام مرگ بکشاند.

قرار است به دستور بازپرس محسن مدیرروستا فیلم دوربین‌های مداربسته زمان درگیری بررسی شده تا با استناد آن و تعیین علت دقیق مرگ از سوی کارشناسان پزشکی قانونی میزان تقصیر کارمند هتل مشخص شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین