کد خبر: ۴۸۷۹۶۷
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
کریمی قرارداد دو ساله و دو میلیارد و سیصد میلیونی داشته و احتمال محکوم شدن باشگاه نفت به پرداخت زیاد است.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش افکارنیوز، کریمی قرارداد دو ساله و دو میلیارد و سیصد میلیونی داشته و احتمال محکوم شدن باشگاه نفت به پرداخت زیاد است. او مطالباتش از تراکتورسازی را هم دریافت نکرده. باشگاه تراکتور اصل طلب او که استیناف آن را تایید کرده را طی چک رمزدار به سازمان لیگ داده؛ اما یک طلب دیگر او را منوط به صدور حکم انضباطی دانسته.

 جادوگر در لابلای حرف هایش به مشکلات فوتبال ایران اشاره داشت و اینکه دراین باره مصاحبه ای با تلویزیون داشته که روز جمعه از برنامه لیگ یک در شبکه ورزش پخش می‌شود. کریمی گفت: در این مصاحبه ناگفته های زیادی داشته ام. درباره مشکلات این فوتبال. من َامروز برای بررسی شکایتم از نفت 44 میلیون پرداخت کردم. حالا نمی دانم چرا باید دراین فوتبال یک جایی بابت بررسی شکایت درصدی از قرارداد و مبلغ شکایت دریافت شود و یک جایی بابت حق خروج از استان یک بازیکن 6 یا 8 میلیون تومان می‌گیرند. یعنی نگاه به مبلغ قرارداد نمی‌کنند که درصدی از آن را بگیرند بلکه این مبلغ ثابت است. حالا اینکه چرا باید این پول ها از بازیکنان گرفته شود یک موضوع دیگر است که جای خود دارد. کریمی می‌گوید: در مصاحبه با تلویزیون هم گفته ام که در همه این سالها  چه کار ماندگاری برای این فوتبال شده؟ حق پخش را حل کرده اند؟ برای فدراسیون ساختمان گرفته اند؟ مشکل تبلیغات دور زمین اساسی حل شده؟ کاری واقعا شده که آن را ماندگار بدانیم. لیگ را که آقای صفایی فراهانی حرفه ای کرد. ساختمان را که دادکان گرفت. الان زمین تمرین تیم ملی چه وضعیتی دارد. آنجا رفتم و دیدم شن ریخته اند.

کریمی درباره وضعیت تیم ملی هم حرف هایی دارد و می‌گوید:  اگز من جای مسوولان بودم برای برپایی اردو هزینه نمی‌کردم و می‌گفتم نتیجه نمی‌خواهم و هزینه برپایی اردو و بازی دوستانه 150 یا 250 هزار دلاری را صرف زیرساخت های تیم ملی می‌کردم تا مربی تیم ملی اینقدر با مشکل نداشتن زمین تمرین و امکانات مواجه نباشد. مگر ما جام جهانی نرفته ایم. چهار باری رفته ایم. هم قبل و هم بعد از انقلاب اما کار زیرساختی چه؟ به ندرت کرده ایم و الان مدتهاست که این کار را نمی‌کنیم. چقدر زمین تمرین و زه کشی شده و استادیوم استاندارد و بدون ایراد داریم . به خاطر همین می‌گویم از ما که گذشت از حالا به بعد بهتر است به داد و دردهای این فوتبال برسید.

جادوگر دل پری داشت و ناگفته های بسیار. اما حیف مان آمد از اودرباره پرسپولیس و این روزهایش نپرسیم . کریمی گفت: بهتر است فعلا حرفی نزنم. گفتیم به هر حال هواداران دوست دارند نظر شما را بدانند. حالا که به  تماس ما پاسخ دادید به این سوال هم جواب دهید. کریمی پرسید: وضعیت آقای طاهری چه شد؟ می‌ماند یا نه؟ گفتیم : بحث بازگشت اسپانسر قبلی از طرفی و بازنشستگی از طرف دیگر وجود دارد. این دو موضع دست به دست هم داده. طاهری هم  به صراحت گفته من دیگر برنمی‌گردم. کریمی حرف های مفصل ما در این باره را شنید و گفت: قبلا هم گفتم و حالا هم می‌گویم. طاهری نسبت به برخی ها خوب کار کرد و نتیجه که بود و درآمد هم کسب شد. حالا من وارد جزئیات و حواشی نمی‌شوم. فکر می‌کنم زحمت اش را کشیده. گفتیم اگر طاهری رفتنی باشد چه کسی را بهترین گزینه می‌دانید. کریمی کمی فکر کرد و گفت: نمی‌دانم آقای دادکان بپذیرند یا نه ولی به نظر گزینه ای بهتر از ایشان وجود ندارد. آقای دادکان کار را بلد است. استخوان خرد کرده این کار است و بازیکن پرسپولیس هم که بوده. مسوولان هم اگر رفتن آقای طاهری حتمی است گزینه ای بهتر از آقای دادکان نخواهند داشت با ایشان به عنوان بازیکن تیم ملی کار کرده و از قدرت و توان کارشان شناخت دارم. نمی‌دانم پشت پرده چه خبر است. امیدوارم آقای دادکان گزینه مسوولان باشند و ایشان هم بپذیرند.  البته می‌دانم دادکان دکتر تحت هر شرایطی حاضر به قبول مسوولیت نمی‌شوند و قطعا خواسته هایی دارند اما اگر به ایشان اعتقاد دارند ایشان را راضی کنند.

کریمی در پاسخ به این سوال که چه صحبتی با هواداران دارید گفت: هواداران خودشان با هوش و با معرفت تر از این هستند که نیازی به توصیه ماها داشته باشند. آنها می‌دانند که راه سربلندی پرسپولیس در این است که از تیم حمایت کنند. در همه مقاطع هم این کار را کرده اند. حتی وقتی که تیم در بحران بوده و نتیجه نگرفته. اصلا شما فکر نمی‌کنید چه چیزی سوای زحمت باشگاه و تیم موجب می‌شود پرسپولیس قهرمان شود. چیزی جز اینکه هواداران بعد از قهرمان نشدن تیم با تفاضل گل پشت تیم ایستادند و حمایت همه جانبه کردند؟


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین