کد خبر: ۴۸۹۶۸۸
تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
این بیمه مزایا و فواید بسیاری برای شما دارد. اگر بخواهید در زمینه این بیمه به اطلاعات جامعی دست پیدا کنید باید به سایت‌های مختلفی مراجعه کنید، با چندین نمایندگی یا کارگزاری بیمه صحبت کنید یا حتی قرار ملاقات حضوری داشته باشید! به‌جای تمام این کارها می‌توانید به سامانه بیمیتو مراجعه کنید!
آفتاب‌‌نیوز :

امروزه امکان خرید اینترنتی بیمه عمر مانند سایر کالاها یا خدمات فراهم شده است. می‌توانیم به‌صورت اینترنتی موبایل، لپ‌تاپ همچنین خدماتی از جمله نظافت منزل، انواع بیمه و... خریداری کرد؛ اما بیمه عمر با تمام این محصولات تفاوت دارد و قبل از خرید آن باید به چندین نکته توجه کرد.

بیمه عمر انواع مختلفی دارد که کامل‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. این بیمه اسامی مختلفی در شرکت‌های بیمه می‌تواند داشته باشد. بیمه عمر و پس‌انداز، بیمه عمر تأمین آتیه، بیمه زندگی، بیمه تأمین آتیه فرزندان و... همه ماهیت همان بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را دارند و در مواردی جزئی با یکدیگر تفاوت دارند؛ اما همین موارد جزئی می‌تواند در شرایط خاصی چندین میلیون تومان به نفع یا ضرر شما تمام شود!

بنابراین باید قبل از انتخاب بیمه عمر، شرایط و جزئیات آن‌ها را بررسی کنیم.

قبل از خرید بیمه عمر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بهترین بیمه عمر و سرمایه‌گذاری را انتخاب کنیم!

همان‌طور که اشاره شد برای انتخاب بهترین بیمه عمر برای خود باید شرایط بیمه عمر ایران ، البرز، آسیا و... را بررسی کنیم. بهترین کسی که می‌تواند تصمیم بگیرد کدام بیمه عمر برای شما بهتر است خود شما هستید؛ چرا که بیمه عمر مناسب با توجه به اولویت‌ها و شرایط هرکس متفاوت است. شاید بعضی از افراد این بیمه را فقط به خاطر ماهیت سرمایه‌گذاری آن بخرند؛ بعضی فقط برای پوشش‌های آن بخرند. بنابراین قبل از اینکه بخواهیم درباره خرید این بیمه تصمیم بگیریم باید ببینیم این بیمه چه مزایایی دارد و کدام‌یک از این مزایا برای ما مهم‌تر است و ما را به سمت این بیمه جذب می‌کند.

مزایای بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری همان‌طور که از نام آن مشخص است بیمه‌ای است که قابلیت سرمایه‌گذاری هم دارد. این بیمه علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای و سودی که بابت سرمایه‌گذاری به شما می‌دهد مزایای دیگری هم دارد. یکی از این فواید، امکان دریافت وام است. شمایی که بیمه عمر و سرمایه‌گذاری دارید می‌توانید تا 90% اندوخته خود را از این بیمه وام بگیرید؛ آن‌هم بدون اینکه به ضامن یا وثیقه‌ای نیاز داشته باشید! شرایط وام بیمه عمر پاسارگاد، پارسیان، آسیا و... ممکن است تفاوت‌های مختصری داشته باشند اما بعضی از این موارد در تمام شرکت‌های بیمه یکسان هستند. برای مثال کارمزد تمام آن‌ها کمتر از 5% است.

علاوه بر موارد ذکر شده این بیمه مزایا و فواید بسیاری برای شما دارد. اگر بخواهید در زمینه این بیمه به اطلاعات جامعی دست پیدا کنید باید به سایت‌های مختلفی مراجعه کنید، با چندین نمایندگی یا کارگزاری بیمه صحبت کنید یا حتی قرار ملاقات حضوری داشته باشید! به‌جای تمام این کارها می‌توانید به سامانه بیمیتو مراجعه کنید!

بیمیتو سامانه‌ای آنلاین برای مقایسه، مدیریت و خرید آنلاین بیمه است. با بیمیتو می‌توان اطلاعات جامعی درباره شرایط، قیمت و سایر مشخصات موردنیاز بیمه‌های مختلف کسب کرد و پس از انتخاب بیمه موردنظر، آن را به‌صورت آنلاین خرید. خرید آگاهانه انواع بیمه را با بیمیتو تجربه کنید!

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین