کد خبر: ۴۹۱۵۲۰
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
هشتمین جشنواره تجلیل و تکریم از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور با اهدای تندیس و لوح تقدیر از مدیرعامل بانک تجارت قدردانی به عمل آورد.
آفتاب‌‌نیوز : بنابر اعلام بانک تجارت لوح تقدیر جشنواره تقدیر از مدیران اشتغال‌زا به خاطر حمایت این بانک از صنعتگران و واحدهای صنفی کارآفرین و خدمات نوین بانکداری الکترونیک، به امضای علی‌اکبر صالحی معاون رییس‌جمهور به محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت اعطا شد.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است:

«کارآفرینان نقشی اساسی و محوری در توسعه فناوری و ایجاد توانمندی‌های تکنولوژیک کشورها داشته و یکی از بهترین پیامدهای مبارک آن، اشتغال‌زایی در جوامع که قادر است رشد اقتصادی کشورها را شتاب بخشد...»

عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه در این همایش با تشریح تغییرات ساختاری این وزارتخانه و تمرکز بر اقتصاد بین‌المللی گفت: اگر یک شرکت توانمند نتواند تولیدات خود را در بازار به فروش رساند و آن را تبدیل به ثروت کند، هر چقدر هم تولید داشته باشد موفق نیست، بنابراین نیاز به یک بازاریاب برای تبدیل قدرت به ثروت دارد که دیپلمات این کار را انجام می‌دهد. باید با عنایت به اقتصاد مقاومتی از فرصت‌های طلایی به ‌وجود آمده استفاده کرد تا بتوانیم به لحاظ اقتصادی نیز توانمند شویم.

وی با بیان اینکه روحیه بسیجی، تلاش و نتیجه کار را مضاعف می‌کند، این راه را مسیر سریع‌تری برای رسیدن به هدف عنوان کرد و با تقدیر از کارآفرینان کشور گفت: اتکای مذاکره‌کنندگان به وجود افرادی همچون کارآفرینان و تلاش‌گران در راستای توسعه اقتصادی کشور است، موضوعی که باعث می‌شود تا با قدرت از مواضع‌مان در عرصه‌های بین‌اللملی دفاع کنیم.

منصوری معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز با اشاره به فراهم شدن زمینه حضور کارآفرینان ایرانی در بازارهای جهانی به تنگناهای اقتصادی در کشور اشاره کرد و افزود: در این فضای سخت، کارآفرینانی بودند که خودشان را حفظ کردند و الگوی خوبی از بازارهای منطقه‌ای ارایه دادند.

همچنین پیش از این در دوازدهمین جشنواره قهرمانان صنعت نیز در بخش صنعت بانکداری، با اعطای لوح تقدیر و تندیس زرین، از بانک تجارت به عنوان قهرمان صنعت بانکداری قدردانی به عمل آمده بود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x