کد خبر: ۴۹۵۳۲۴
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
آفتاب‌‌نیوز : «همه فکر می‌کردند محمود جواب درست را آخر پیدا کرده، یکهو دیدند که کل نماینده‌های دوره هشتم و نهم مجلس، کل اعضای شورای شهر، کل آدم‌های شهرداری و شهردار، کل مدیران، کل تحلیلگران و گزارشگران صداوسیما، کل بیلبوردهای تهران و خلاصه کل همه آن چیزی که توی ایران بود و حامی محمود بودند، یکصدا فریاد زدند: نه... یه فرصت دیگه بهش بده! و اینجا بود که مردم فهمیدند مسئله اصلا محمود نیست. هیشکی جواب درست را نمی‌داند اما هی به هم فرصت می‌دهند و این‌ طوری بود که دانشمندان جهان تصویب کردند پاسخ «دو دو تا؟» می‌شود هر چی محمود و طرفداراش به ذهنشان برسد.»

«می‌گویند یک روز قرار بود دانشمندترین دانشمند جهان را مشخص کنند. به همین منظور همه دانشمندان جهان جمع شده بودند در استادیوم شیرودی! این دانشمندان مشغول حل معادله‌های ٥٠٠ مجهولی بودند که آن دانشمند دوران، یگانه خردمند زمین، آن آگاه به علوم خفیه، آن مجهز به مشاوران عتیقه، آن اندازنده به گردن کوروش شالی یا یک چیزی، آن همه‌کاره و آن هیچ‌کاره، دکتر مهندس آسفالت‌ساز، محمود احمدی‌نژاد، نوبتش شد.

اما سؤال محمود که به‌ عنوان نخبه سیاسی و اقتصادی معرفی شده بود، سؤالی غامض، پیچیده، گمراه‌کننده، سخت، غریب، عجیب و حل‌ناشدنی بود. در واقع همه مردم با توجه به شناختی که از محمود داشتند سؤالی طرح کرده بودند که محمود را گرفتار و دستش را رو کنند. به‌ همین‌ دلیل بود که وقتی نوبت محمود شد، از او پرسیدند: «دو دو تا؟» محمود تیز جواب داد: «هشت‌تا!»

مردم شروع کردند به شعار دادن که یکهو نمایندگان سومین و چهارمین دوره شورای شهر و چمران و اینا گفتند: نه... نه... یه فرصت دیگه بهش بدید... . محمود از فرصت استفاده کرد و تیز گفت: «هفت‌ تا؟»

مردم شاکی شدند که یکهو نمایندگان دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفتند: نه... یه فرصت دیگه بهش بدید... . محمود سریع گفت: «شش‌ تا؟» که صداوسیما هشت سال خیلی جدی هر روز آمد و گفت: نه... یه فرصت دیگه بهش بدید... . محمود از فرصت هشت‌ساله‌اش استفاده کرد و گفت: «پنج‌ تا؟» که روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها یکهو ذوب در محمود شدند و گفتند: نه... نه... یه فرصت دیگه بهش بدید...   محمود از فرصت استفاده کرد و گفت: «چهار تا؟» که در اینجا که همه فکر می‌کردند محمود جواب درست را آخر پیدا کرده، یکهو دیدند که کل نماینده‌های دوره هشتم و نهم مجلس، کل اعضای شورای شهر، کل آدم‌های شهرداری و شهردار، کل مدیران، کل تحلیلگران و گزارشگران صداوسیما، کل بیلبوردهای تهران و خلاصه کل همه آن چیزی که توی ایران بود و حامی محمود بودند، یکصدا فریاد زدند: نه... یه فرصت دیگه بهش بده! و اینجا بود که مردم فهمیدند مسئله اصلا محمود نیست. هیشکی جواب درست را نمی‌داند اما هی به هم فرصت می‌دهند و این‌ طوری بود که دانشمندان جهان تصویب کردند پاسخ «دو دو تا؟» می‌شود هر چی محمود و طرفداراش به ذهنشان برسد.

حرف درشت: همه شاکی‌اند که چرا مدافعان ذوب در محمود، الان مخالف محمود شده‌اند؟ به ‌نظر ما، نه آن‌ موقع می‌دانستند چرا از محمود حمایت می‌کنند، نه الان می‌‌دانند دقیقا مشکلشان با محمود چیست.»

منبع: روزنامه شرق
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
2
1
نقدا که ..... حالا هی ....... بزنید زمین
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین