کد خبر: ۴۹۷۴۹۹
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
عضو فراکسیون ولایی معتقد است: هنوز از دولت جدید ٥ الی ٦ماه نگذشته است و زمان بیشتری لازم است که دولت روی ریل بهتری بیفتد.
آفتاب‌‌نیوز : محمدمهدي زاهدي، عضو فراكسيون نمايندگان ولايي مجلس شوراي اسلامي در مورد اينكه آیا دلسرد شدن مردم از روحاني باعث خواهد شد كه سبد راي اصولگرايان در ١٤٠٠تغيير كند یا این جمعیت ناراضی تبدیل به منتقدان نظام خواهند شد، به خبرنگار نامه نيوز گفت: بالاخره در زمان انتخابات اقاي روحاني قول هايی دادند كه بعد از انتخابات ممكن است به وعده هايش عمل نكرده باشد و كساني كه راي دادند دلخور مي شوند كه چرا اين قول داده شده اما به آن عمل نشده است، اين ربطي به اينكه مردم مقابل نظام بايستند ندارد.

وي اظهار داشت: از كساني كه به روحاني راي دادند درخواست دارم كه فرصت بيشتري را به روحاني بدهند، از نظر سياسي بنده به آقاي روحاني راي ندادم اما چون منتخب مردم است لذا ما به اين راي مردم بها مي دهيم و سعي مي كنيم از دولت حمايت كنيم كه دولت زمين نخورد.

زاهدي بيان كرد: هنوز از دولت جديد ٥ الي ٦ماه نگذشته است و زمان بيشتري لازم است كه دولت روي ريل بهتري بيفتد.

وزير علوم در دولت احمدي نژاد بيان كرد: اينكه برخي مي گويند ممكن است مردم سرخورده شوند و در ١٤٠٠پاي صندوق نيايند تحليل درستي نيست چراكه مردم ايران هر موقع احساس كرده اند كه حضورشان در پاي صندوق راي براي تثبيت نظام و انقلاب و مقابله با جريان استكباري لازم است به صحنه امده اند و اين جداي از بحث اصولگرايي و اصلاح طلبي است .

وي در مورد اينكه تا چه اندازه اميدواريد اين راي به سبد اصولگرايان برود گفت:رمن سند انقلاب و نظام برايم مهم است و سبد راي اين طيف و ان طيف برايم مهم نيست.

منبع: نامه‌نیوز
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین