کد خبر: ۴۹۹۲۸۱
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
آیا نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟

حمله شدید سردار آبنوش به دولت روحانی، برجام و تکرار یک ادعای بی‌سند علیه خاتمی/نسل سوم و چهارم بیشتر مسؤولان را دزد می‌دانند/چرا دولت اقتصاد را به دست سردار سلیمانی‌ها نمی‌دهد؟

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران گفت: ما که با اقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم آیا نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟ آیا کسی که هزار میلیارد دزدیده، به‌اندازه کسی که یک کیلو مواد مخدر دارد به کشور ضربه نمی‌زند؟ چرا نباید اسم این افراد برده شود؟./وی با بیان اینکه چند سال است با منطق اعتراض می‌کنیم و دشمن کور خوانده که بتواند ذره‌ای بین ما و ولایت جدایی بیندازد، تصریح کرد: ما همه‌ چیز خود را برای این نظام گذاشتیم، اما چرا کارگزاران ما و اداره‌کننده‌های امورات ما از جنس سردار سلیمانی نیستند؟ مگر سردار اقتصادی از جنس سلیمانی نداریم؟ چرا زیاد داریم، اما سؤال اینجاست که چرا دولت این افراد را بر مسند اقتصادی نمی‌گذارد؟ آیا کسی که خودش آلوده است می‌تواند جایی را پاک کند؟/ نانجیب آن‌ کسی است که با رأی مردم به موقعیت رسیده و کار انجام نمی‌دهد و برخی تلاش دارند تا بین مردم نارضایتی ایجاد کنند
آفتاب‌‌نیوز :
معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران گفت: ما که با اقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم آیا نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟ آیا کسی که هزار میلیارد دزدیده، به‌اندازه کسی که یک کیلو مواد مخدر دارد به کشور ضربه نمی‌زند؟ چرا نباید اسم این افراد برده شود؟.

به گزارش آفتاب‌نیوز، سردار سالار آبنوش در مراسم 9 دی در روستای میغان گفت: جمهوری اسلامی ایران مانند سایر نظام‌ها در یک مسئله اشتراک دارد و همه کشورها، نیاز به چهار رکن و ستون دارند، در کشور ما، سه ستون قدرت، در دست ولایت است که در این بخش، استوار ایستاده‌ایم و رکن چهارم که مسئله اقتصاد است، در دست دولت است که در این بخش مشکل‌ داریم.

وی افزود: اولین رکن، قدرت بازدارندگی و امنیتی است و هیچ حکومتی نیست که این رکن را نداشته باشد و هر کشوری که این توان را خودش باشد، یکی از پایه‌های ابرقدرت بودن را دارد.

به نوشته فارس، معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران یادآور شد: عربستان به آمریکا متکی است و ژاپن که قدرت صنعتی است، بعد از جنگ جهانی دوم، قدرت دفاعی و ارتش و امنیتی ندارد و وابسته محض به آمریکاست، چراکه تسلیم آمریکا شدند و آمریکا، این کشور را راستی‌آزمایی می‌کند و هنوز به نتیجه نرسیده که قدرت نظامی و امنیتی داشته باشند.

وی با بیان اینکه قدرت بازدارندگی، شاخصه قدرت و ثبات کشور است، تأکید کرد: در مسئله برجام، گفتیم به‌طرف مقابل اعتماد نکنید، چراکه طرف مقابل ما در مذاکرات، شیطان است و نباید لبخند و شوخی او را جدی گرفت، برای این بود که ژاپن 70 سال همه‌چیز خود را داده تا راستی‌آزمایی شود.

آبنوش اظهار کرد: امروز همه دنیا اذعان کردند که قدرت بازدارندگی ما متعلق به خودمان است و در شرایطی هستیم که کنترل دشمن نیز در اختیار ماست و هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند که این کار را به‌ تنهایی انجام داده است.

وی عنوان کرد: این اقتدار و بازدارندگی امنیتی ایران و ثبات در منطقه، بر سرانگشتان تدبیر فقه امام صادق (ع)، امام باقر (ع) و تبلور آن در ولایت مطلقه فقیه صورت گرفته و برای همین نوک حمله دشمن به سمت حضرت آقاست.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران مطرح کرد: ما با دنیا قصد درگیری و جنگ نداریم و اگر قدرت تدبیر ولایت نبود، دشمن صد بار ما را از میان ‌برمی‌داشت.

وی از علم و تکنولوژی به‌ عنوان پایه و ستون دوم نظام یاد کرد و افزود: وقتی دشمن ما را تحریم کرد تا فلج شویم، ما برنامه‌های تحریمی دشمن را رصد کردیم و فرزندان این مرزوبوم، با توسل به ائمه اطهار (ع) و توکل به خدا، در شاخص‌های علمی و تکنولوژی، کشور را به خودکفایی رساندند و در بحث علم، به گفته خودشان جزء 10 کشور برتر دنیا قرار داریم.

آبنوش خاطرنشان کرد: این شاخص براساس زیرساخت‌ها انجام‌شده که شامل راه، پل، جاده و تونل است که غالباً در کشور ما نبود؛ کنترل، هدایت و مهار آب که از نیاز کشور بالاتر است و در سدسازی جزء کشورهای مطرح دنیا هستیم.

یگان‌های حزب‌اللهی و جوانان مؤمن و انقلابی، بزرگ‌ترین پالایشگاه دنیا را به نام خلیج‌فارس ساختند

وی یادآور شد: در IT، ITC و ارتباطات توانستیم نیازهای‌مان را برطرف کنیم و خوب است بدانید 60 درصد خاک کشور ما از طریق ماهواره و پوشش، سیگنال صداوسیما را دارد و این ماهواره اجاره‌ای بود و قصد داشتند پس از اتمام قرارداد، از اجاره دادن مجدد خودداری کنند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران همچنین عنوان کرد: وقتی از این نقشه مطلع شدیم، با تلاش جوانان برومند ایران اسلامی طی مدت پنج ماه، در این زمینه به خودکفایی رسیدیم و همه دنیا مات و مبهوت ماندند و آمدند التماس کردند که قرارداد را تمدید کنیم.

وی به توان موشکی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: در موضوع افزایش توان موشکی و هوافضای کشورمان نیز که همه به دنبال مهار ما هستند، شاهد بودید که 28 استاد از تمام دانشگاه‌های آمریکا به رئیس‌جمهور این کشور نامه نوشتند که موضوع هسته‌ای را رها کرده و نانو را محدود کند، چراکه معلوم نیست ایرانی‌ها از کجا این توان را پیدا کرده‌اند.

آبنوش با اشاره به انرژی نفت و گاز و موضوع حفاری، استخراج، اکتشاف، انتقال و ساخت پالایشگاه، عنوان کرد: از آنجایی ‌که این صنایع تخصصی هستند، در دنیا هشت شرکت صهیونیستی این تکنولوژی را دارا بودند که خون مسلمان را در شیشه می‌کردند و به لطف خدا و در سایه تدابیر مقام معظم رهبری و حمایت و مدیریت ایشان، ما نهمین کشوری شدیم که آخرین علم فیزیک، شیمی، ریاضیات و اقتصاد را داریم و بزرگ‌ترین پالایشگاه دنیا به نام خلیج‌فارس را یگان‌های حزب‌اللهی و انقلابی ساختند و الان 35 هزار نفر مهندس کارشناس شبانه‌روزی در سه شیفت در این مجموعه کار می‌کنند.

وی تشریح کرد: دشمن به‌ خوبی نتیجه این تدابیر و مدیریت فقه امام باقر (ع) و صادق (ع) را دریافته و خبر دارد، چراکه سیستم کنترل دارند و می‌دانند ما در چه سطحی هستیم.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران، سومین پایه و ستون را سیاست خواند و مطرح کرد: تولید و توزیع قدرت در جامعه مهم است و دشمن در فضای مجازی روی ذهن جوان ما کار می‌کند و باید بدانیم تولید قدرت در جهان متفاوت است و تنها کشور مدعی دموکراسی و تولید قدرت توسط مردم فقط ما هستیم.

وقتی بااقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم، نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟

آبنوش با بیان اینکه در حوادث 88 اصل ولایت را هدف قرار داده بودند، یادآور شد: قبول داریم فتنه به سپاه، صداوسیما و شورای نگهبان آسیب رساند، اما مقام معظم رهبری محکم ایستاده‌اند و شکل ساختاری نظام را حفظ کردند.

وی اضافه کرد: اقتصاد، ستون چهارم است که ما در آن ضعیف هستیم و علت هم این است که این بخش در دست دولت است و اداره معیشت مردم بر عهده دولت است، دولتی که مردم آن‌ها را انتخاب کردند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران با بیان اینکه چند سال است با منطق اعتراض می‌کنیم و دشمن کور خوانده که بتواند ذره‌ای بین ما و ولایت جدایی بیندازد، تصریح کرد: ما همه‌ چیز خود را برای این نظام گذاشتیم، اما چرا کارگزاران ما و اداره‌کننده‌های امورات ما از جنس سردار سلیمانی نیستند؟ مگر سردار اقتصادی از جنس سلیمانی نداریم؟ چرا زیاد داریم، اما سؤال اینجاست که چرا دولت این افراد را بر مسند اقتصادی نمی‌گذارد؟ آیا کسی که خودش آلوده است می‌تواند جایی را پاک کند؟

وی تبیین کرد: ما که با اقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم آیا نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟ آیا کسی که هزار میلیارد دزدیده، به‌اندازه کسی که یک کیلو مواد مخدر دارد به کشور ضربه نمی‌زند؟ چرا نباید اسم این افراد برده شود؟.

آبنوش گفت: چرا باید انقلاب اسلامی زیر سؤال برود، اما آقایان آبرویشان حفظ شود، نسل سوم و چهارم بیشتر مسؤولان را دزد می‌دانند، چرا با این‌ها برخورد نمی‌شود؟ باید مجازات و برخورد شود تا این نظام مقتدر و انقلاب پوینده و در حال حرکت، با قوت به راه خود ادامه داده و جهان را متحیر کند.

وی همچنین با اشاره به دستگیری برخی افراد در 88، گفت: ما در این دستگیری‌ها از بهایی‌ها، درفش کاویانی، ملی‌گراها، نهضت آزادی، منافقین، اصلاح‌طلب‌ها، کومله و دموکرات و خباط و دموکرات کردستان و سلطنت‌طلب‌ها داشتیم که زیر یک چتر بودند و مشکل اصلی آن‌ها ولایت‌فقیه بود و تحت عنوان تقلب به خیابان‌ها ریختند و الان پشیمان هستند و تصور می‌کردند مردم با آن‌ها هستند، اما خیلی زود خود را لو دادند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران تصریح کرد: ما از مجلس نظارت می‌خواهیم، پرونده‌های بسیاری در کمیسیون اصل 90 وجود دارد، چرا رسیدگی نمی‌شود؟ چرا ملاحظه‌کاری می‌شود؟ مردم ایستادند و عده‌ای دنبال خوردن هستند، فتنه 88 به‌ قصد از بین بردن اصل ولایت‌فقیه بود، چراکه ایران اسلامی در سایه‌سار ولایت، الگوی آزادگان عالم است.

وی با بیان اینکه تحت لوای اصلاح‌طلب، معترض فتنه‌گر درست کردند، افزود: فاسدین هم با این‌ها هستند و فرق نمی‌کند، چون خیانت کرده و جلوی رشد اقتصادی را گرفتند و تحریم چند برابر شد، باید فتنه‌گر و هدف او را بشناسیم، آن‌ها از بلند شدن شما عصبانی می‌شوند، کشوری که همه‌چیز دارد، ثروت و فکر جوان و آب دارد، نباید مشکل داشته باشد، اما مدیران نفوذی با تغییر بعد از فتنه 88، در گلوگاه اقتصادی قرار گرفتند و مجلس باید نظارت کند تا سوءاستفاده نشود، نانجیب آن‌ کسی است که با رأی مردم به موقعیت رسیده و کار انجام نمی‌دهد و برخی تلاش دارند تا بین مردم نارضایتی ایجاد کنند و باید هوشیار باشیم و آگاهی‌بخشی کنیم و به‌ صورت ریشه‌ای از گردنه عبور کنیم تا خون شهدا دست‌مایه توطئه فتنه‌گران نشود.

به مسؤولان توصیه می‌کنیم به فکر خدمت به مردم باشند و دستگاه قضایی نیز قاطعانه با متخلفان برخورد کند

آبنوش گفت: ما اسنادی داریم که رئیس دولت اصلاحات این آقا از عربستان، قطر و بحرین پول گرفته، برای چه باید این پرورش‌دهندگان داعش به ما پول بدهند؟ چرا فکر می‌کنید مردم فراموش کردند؟ اصلاح‌طلبی با پول وهابی چه معنی دارد؟ اصلاح‌طلبی و فتنه و له کردن مردم و منافع آن‌ها را بالا کشیدن چه معنایی دارد؟

وی با بیان اینکه 40 سال پیش انقلاب کردیم و در این مدت 20 سال اصلاح‌طلبان حاکم بودند، یادآور شد: پس کو این اصلاح‌طلبی؟ ما در کنار انقلاب، اسلام و ولایت هستیم و اهل کیسه دوختن نیستیم و به شما نصیحت می‌کنیم که به مردم خدمت کنید و درست عمل کنید و از دستگاه قضایی هم می‌خواهیم که قاطعانه عمل کرده و نمایندگان نیز نظارت عملی کنند.

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران در پایان تأکید کرد: فتنه 88، فرزند ناخلف اصلاح‌طلبی شد، فتنه نمرده است و باید مراقب باشیم، در کشور ما ثروت است، اما مدیریت وجود ندارد و اگر رکن چهارم که در دست دولت و مجلس است درست شود، برای اولین بار ابرقدرت اسلامی تشکیل خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری فارس
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۱۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
2
64
اقای ابنوش ریشه درد مردم اقتصاد است چرا از این شاخه به اون شاخه میری خرج های بیهوده و بدون اینده نگری ما را به این روز انداخته لطفا با منطق صحبت کنید.
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
5
77
انگار حافظه تاریخی این افراد کوتاه مدت است و طی چند سال پاک می گردد. مگر در دوره آقای احمدی نژاد همه چیز دست این طیف افراد که جناب سردار می فرمایند نبود چرا اقتصاد کشور ویران گردید و این همه پرونده دزدی که رو شده نیز مربوط به دوران او می باشد. برادر من اقتصاد و سیاست باید به دست اهل آن سپرده شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
2
52
از این اتهامات قبلا روزنامه کیهان هم زده است ولی انها نتوانستند تهمت هایشان را اثبات کنند. کمی تقوا هم خوب است!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
3
45
مشکل فقط اقتصاد نیست با محدودیت های اجتماعی مردم و جوانان رو به تنگ آوردید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
0
26
بالاخره ........................
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
0
32
مشکل اقتصادی و ناامیدی جوانان چی.ببکاری چی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
0
46
در دولت نهم مدیریت وزارت نفت را به رستم قاسمی دادند و پس از 8 سال هنوز دنبال پول نفت های فروخته شده و دکل های گمشده هستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
0
40
قبلا که وزارت نفت دست رستم قاسمی)مگه نبود..نتیجه شد رویش بابک زنجانی
حىد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
0
21
با سلام روستا مربوط به کدام شهرستان و کدام استان مى باشد در نقشه ندىدم کجاست؟
یکی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
0
30
به این می گویند ماهی گرفتن از آب گل الود!
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
0
13
اظهارات سردار .......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
0
24
خوب مشكل همان اسكله هاى غير قانونيه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
0
11
باید با مفسدین اقتصادی برخورد بشه همچنین با نجومی بگیران
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین