کد خبر: ۵۰۰۱۴۰
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
دیدار تراکتورسازی و استقلال با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
آفتاب‌‌نیوز :
از هفته هجدهم لیگ برتر، تراکتورسازی میزبان استقلال بود. این بازی از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد که با تساوی بدون گل تمام شد و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

با این تساوی استقلال ۲۷ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر و تفاضل گل بهتر نسبت به پیکان در رده چهارم جدول جای گرفت. تراکتورسازی هم با یک ۲۱ امتیاز به رده دهم جدول بازگشت.

قضاوت این بازی را حسین زرگر بر عهده داشت.

سیدحسین حسینی با بسته نگهداشتن دروازه خود تا دقیقه ۲۳ رکورد بیرانوند را شکست و به تنهایی در تعداد دقایق گل نخوردن متوالی در تاریخ لیگ برتر خودش و استقلال را صاحب رکورد کرد.

نیمه نخست

در دقیقه یک، شوت محکم احسان پهلوان توسط سید حسینی حسینی دفع شد.

در دقیقه هشت، علی قربانی با شوت محکم و فنی خود، دروازه فرزین گروسیان را تهدید کرد.

در دقیقه ۲۲، پاس در عرض امید نورافکن به داخل محوطه جریمه تراکتورسازی با سرعت زیادی از مقابل دروازه عبور کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۷، سانتر مهدی مهدی پور با به داخل محوطه جریمه استقلال با ضربه سر دانیال اسماعیلی فر راه به دروازه حسینی نیافت.

در دقیقه ۲۸، شوت فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی توسط فرزین گروسیان کنترل شد.

در دقیقه ۴۰، کار تیمی بازیکنان استقلال منجر به خلق یک موقعیت خوب در داخل محوطه جریمه تراکتورسازی باری علی قربانی شد اما ضربه والی او با اختلاف کم از بالای دروازه گروسیان به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۳، محمد ابراهیمی در موقعیت تک به تک با سید حسین حسینی نتوانست دروازه استقلال را باز کند و حسینی توپ را به کرنر فرستاد.  

نیمه دوم

در دقیقه ۵۱، شوت محکم امید نورافکن توسط فرزین گروسیان مهار شد.

در دقیقه ۵۴،داریوش شجاعیان با استفاده از غفلت بازیکنان تراکتورسازی شوت زد که با اختلاف کمی از کنار دیرک دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۳، روی پاس رو به عقب بازیکنان استقلال، حسینی توپ را با دست کنترل کرد و  داور خطای غیر مستقیم به نفع تراکتورسازی اعلام کرد که نتیجه ای برای سرخپوشان نداشت.

در دقیقه ۷۲، ارسال بلند بازیکنان تراکتورسازی به داخل محوطه جریمه استقلال بدون اصابت به بازیکنی با واکنش ناقص حسینی همراه شد که او در بازگشت شوت حاتمی را با پا به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۷۳، ارسال بازیکنان تراکتورسازی از روی نقطه کرنر با واکنش اشتباه حسینی مواجه شد که در ادامه ضربه قائم اسلام خواه به دیرک دروازه اصابت کرد و در بازگشت هم بازیکنان تراکتورسازی توپ را به جای دروازه به اوت زدند.

در دقیقه ۸۰، شوت امید ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی در آغوش گروسیان قرار گرفت.

در دقیقه ۸۱، شوت محکم فرزاد حاتمی توسط حسینی کنترل شد.

در دقیقه ۸۶، سانتر بازیکنان تراکتورسازی از روی نقطه کرنر با ضربه سر بازیکن این تیم از کنار دیرک عمودی دروازه استقلال به پایان رسید.

این بازی در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

ترکیب تراکتورسازی: فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد نادری، محمد ایرانپوریان، رضا شربتی، مهدی مهدی‌پور، محمد ابراهیمی ( محمد نوری ۸۴)، احسان پهلوان (محمدرضا آزادی ۹۲)، دانیال اسماعیلی‌فر، قائم اسلامی‌خواه و فرزاد حاتمی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، میلاد زکی پور، سید مجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی (جابر انصاری ۶۰)، داریوش شجاعیان، سید محسن کریمی ( خسرو حیدری ۷۸) و علی قربانی.
ایسنا 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x