کد خبر: ۵۰۰۴۴۵
تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۳
در جریان تصادف رانندگی، شب هنگام نزاعی خونین بین دو راننده و هواداران‌شان در شاهرود درگرفت که در این میان یکی از رانندگان کشته شد.
آفتاب‌‌نیوز : در جریان تصادف رانندگی، شب هنگام نزاعی خونین بین دو راننده و هواداران‌شان در شاهرود درگرفت که در این میان یکی از رانندگان کشته شد.

سرهنگ سیدمجتبی اشرفی، فرمانده انتظامی شاهرود- دراین باره گفت: بامداد شنبه گزارش نزاع و چاقوکشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان اعلام شد.پس ازحضورمأموران گشت مشخص شد پسر جوانی بر اثر اصابت چند ضربه چاقو مجروح شده و با خونریزی شدید به بیمارستان انتقال یافته است. اما تلاش چند ساعته تیم پزشکی بی‌نتیجه ماند و قربانی ماجرا ساعاتی بعد جان باخت. ازسوی دیگرمأموران که سرگرم تحقیق دراین باره بودند با احضاربرخی شاهدان و بررسی‌های تخصصی دریافتند، درگیری خونین پس ازیک تصادف رخ داده است.به گونه‌ای که پس ازتصادف ونزاع خونین، سرنشینان چند خودرو دیگرکه از دوستان طرفین ماجرا بودند وارد معرکه شده وهمزمان با چاقوکشی، یکی ازآنها با ضربات چاقوازپا درآمد وبقیه گریختند.

تنها سرنخ کشف این پرونده نیز یک دستگاه خودرو پراید بود که مأموران موفق به کشف مشخصات خودرو شده ودو سرنشین فراری‌اش را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شاهرود از شناسایی نفر سوم که با جعل هویت قصد فریب مأموران را داشت خبر داد و گفت: سرانجام سه عامل جنایت دستگیر شدند.

با کشف خودرو پراید که آثار خون روی آن دیده می‌شد، دستگیر شدگان ناچار لب به اعتراف گشودند. آنها گفتند پس از وقوع تصادف خسارتی در یک نقطه از شهر بین سرنشینان دو خودرو نزاعی رخ داد که درادامه به چاقوکشی و تعقیب و گریز خونین انجامید. دربازجویی‌های تخصصی، یکی از آنان که جوانی 26 ساله است لب به اعتراف گشود وجزئیات قتل را تشریح کرد. هم‌اکنون تحقیقات تخصصی از متهمان ادامه دارد.

منبع: ایران
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین