کد خبر: ۵۱۲۸۱۹
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
مسئولان سازمان لیگ و مدیران باشگاه‌های فوتبال در جهت دانش‌آفزایی به کشور ایتالیا سفر کردند تا با سران فدراسیون ایتالیا جلساتی داشته باشند؛ سفری که هرچند انتقادات زیادی را به همراه داشته اما باید منتظر بود و دید چه دستاوردی برای فوتبال ایران داشته و سپس به قضاوت پرداخت.
آفتاب‌‌نیوز :
مسئولان سازمان لیگ فوتبال به همراه چند تن از روسای هیأت‌ فوتبال استان‌ها و مدیران باشگاه چند روز پیش به کشور ایتالیا سفر کردند تا با حضور در بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال ایتالیا، سطح دانش خودشان را در بحث مدیریت باشگاه‌ها و به طور کلی فوتبال ارتقا دهند. این سفر که طبق توافق فدراسیون فوتبال ایران و ایتالیا که در دو سال پیش انجام شده بود، تدارک دیده شده، انتقادات زیادی را به همراه داشت و عده زیادی از اهالی فوتبال از جمله علی کریمی به اهداف این سفر و افرادی که راهی ایتالیا شدند، انتقاد کردند.

طبق اخباری که در چند روز گذشته توسط سازمان لیگ منتشر شده، مسئولان سازمان لیگ از جمله حیدر بهاروند، رئیس این سازمان، فریبرز محمودزاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات، سهیل مهدی مدیر فنی و توسعه و مهدی کرامتی مدیر بخش فناوری اطلاعات سازمان لیگ، جلسات هم‌اندیشی خوبی با همتایان ایتالیایی خود داشتند. همچنین روسای هیأت استان‌ها و یکی دو مدیر باشگاه‌ها که در این سفر حضور داشتند، از امکانات فوتبالی این کشور دیدن کردند و مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا توضیحاتی درباره نحوه باشگاه‌داری و درآمدزایی در بخش فوتبال برای آن‌ها توضیحاتی دادند.

از آن‌جایی که فوتبال ایران علی‌الخصوص باشگاه‌های ایرانی در چند سال اخیر مشکلات مختلفی در بخش درآمدزایی، سامان‌دهی بدهی‌هایشان و اخذ مجوز حرفه‌ای داشتند، این سفر می‌تواند برای آن‌ها مفید باشد.

به گزارش ایسنا، با این اوصاف ابتدا باید منتظر ماند و دید پس از بازگشت مسافران ایتالیا، این سفر چه دستاوردهایی برای فوتبال ایران داشته، سپس درباره این سفر قضاوت کرد. البته شاید بهتر بود که وقتی هدف از این سفر دانش‌افزایی است، مدیران باشگاه‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس هم به دلیل گستردگی کار در این باشگاه‌ها در این سفر حضور پیدا می‌کردند.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین