کد خبر: ۵۱۳۰۲۹
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

مهندس جنایتکار محله تهرانسر، بیماری روانی دارد؟/ همسرم سرم کلاه گذاشت

پرونده این جنایت دلخراش از عصر سه‌شنبه و با اعلام خبر قتل پسر 8 ساله و خودزنی عامل جنایت- در خیابان بیست و سوم تهرانسر- آغاز شد.
آفتاب‌‌نیوز :
مهندس جوان که همسر سابق و پسرخردسال‌شان رابه فاصله کمتراز یک ساعت به‌قتل رسانده است، با دستور بازپرس جنایی برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی می‌رود.

پرونده این جنایت دلخراش از عصر سه‌شنبه و با اعلام خبر قتل پسر 8 ساله و خودزنی عامل جنایت- در خیابان بیست و سوم تهرانسر- آغاز شد.

زمانی که اعضای تیم تحقیق به همراه بازپرس «دشتبان» راهی محل شدند با جسد پسر 8 ساله‌ای روبه‌رو شدند که طبق معاینات پزشکی قانونی به خاطر برق گرفتگی و خفگی جانش را از دست داده بود.

ازسوی دیگر، محمد- پدرمقتول- که دست به خودکشی زده بود بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت و از مرگ نجات یافت.

لحظاتی بعد از این گزارش، تیم جنایی در جریان قتل زن جوان آرایشگری در آپارتمانش واقع در خیابان هفتم تهرانسر قرار گرفتند. با حضورآنها در محل و پس ازبررسی‌های مقدماتی مشخص شد زن 39 ساله، همسر سابق محمد ومادرپسرک هشت ساله‌ای بوده که جسدش دقایقی قبل پیداشده بود.

مرد جوان که فوق لیسانس مدیریت دارد و در یکی از دستگاه‌ها مشغول به کار است پس از بهبود نسبی و در تحقیقات گفت: «همسرم سرم کلاه گذاشته بود. ما باهم مشکل داشتیم و این اختلاف‌ها باعث شد تا صحبت از جدایی به میان بیاید. تا اینکه به من گفت یا حق طلاق به او بدهم یا مهریه‌اش را کامل پرداخت کنم. 

من هم طبق شرطی که گذاشته بودیم حق طلاق را به او دادم ولی او نه تنها طلاق گرفت بلکه به شکل‌های مختلف از من پول مهریه‌اش را می‌گرفت. از طرفی پس از قتل همسر سابقم، برای اینکه می‌خواستم به زندگی خودم نیز پایان بدهم و می‌دانستم که بچه‌ام بدون من و مادرش زندگی سختی خواهد داشت به همین دلیل وقتی به خانه آمدم او را هم کشتم.»

متهم جوان پس ازتحقیقات مقدماتی به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی منتقل خواهد شد. این درحالی است که برادر همسر سابق عامل جنایت نیزبا حضور در دادسرا از داماد سابقشان شکایت کرد.
ایران 
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین