کد خبر: ۵۱۴۸۱۱
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی پیامی، فرارسیدن سال 1397 و عید نوروز را تبریک گفت.
آفتاب‌‌نیوز :
در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.


به نام خداوند بخشنده مهربان

 

زکوی یار می آید نسیم باد  نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

سخن در پرده می گویم چو گل از غنچه بیرون آی

که بیش از پنج روزی نیست حکم میر نوروزی

«حافظ»

 

بار دیگر نوروز و بهار امیدبخش و نشاط آفرین از راه می رسد. بهار «روز» نوشدن زمین است.

با آمدنش سرما و سکون و بی برگی به پایان می رسد و فصل رویش دوباره آغاز می شود. جهان با نسیم لطف الهی جوان می شود و شمیم بیداری و حرکت عالم را فرا می گیرد.

این جشنواره زیبا و اعجاز گونه، هرسال تکرار می شود تا در دل و جان ما آدم ها، شور زندگی و امید به روزهای بهتر را زنده کند و از این رهگذر، ظرفیت های شگرفی که خدای بزرگ در وجود ما نهاده است، همچون گل و سبزه و درختان، شکوفا شود.

به مناسبت این رویداد دلپذیر، از فرصت استفاده می کنم و مقدم بهار و عید نوروز را به همه همکاران و خواهران و برادران عزیزم در بانک کشاورزی تبریک و تهنیت می گویم و آرزو می کنم که سال 1397 سالی پر خیر و برکت و سرشار از موفقیت و شادکامی برای همه همکاران و هموطنان عزیزمان باشد.

به لطف خدای بزرگ و در سایه تلاش و کوشش همه همکاران، عملکرد سال 1396 بانک،

در بسیاری از زمینه ها موفقیت آمیز بود. در این سال، برای اولین بار اهداف سپرده ایی بانک حتی بیشتر از برنامه مورد نظر، تحقق پیدا کرد و در نتیجه رشد مانده تسهیلات پرداختی بانک نزدیک به دو برابر سال 1395 بود.

افزایش قابل توجه سرمایه پایه بانک و توازن منابع و مصارف از دیگر موفقیت های بانک در سال 1396 بود و از این لحاظ امروز بانک موفقیت بسیار خوبی در بین بانک های بزرگ کشور دارد. با اتکا به این دستاوردها می توانیم سال جدید را با امید به موفقیت های بیشتر آغاز کنیم.

اینک ما در آستانه بهاری دیگر و آغاز صفحه دیگری از زندگی خویش و فصل جدیدی از خدمت رسانی به مردم خوب کشورمان قرار داریم. برای سال 1397 راهبردهای ویژه ایی در نظر گرفته شده و برنامه سالانه بانک براساس این راهبردها و با الهام از سیاست ها و برنامه های کلان کشور در حال تدوین است. برخورد احترام آمیز و همراه با روی گشاده و مهربانی با هموطنان و مشتریان خوب بانک، محور برنامه سال آینده خواهد بود و بهبود شاخص های عملکردی و به ویژه حمایت گسترده تر از کشاورزان و تولیدکنندگان بخش کشاورزی، از دیگر اجزای این برنامه ها خواهد بود.

امیدوارم با نصرت و هدایت خداوند متعال و در سایه همبستگی و انسجام و تلاش خالصانه و هماهنگ توأم با حسن رفتار، سال 1397 سال موفقیت های بیشتر برای بانک کشاورزی باشد و همه ما در کمک به اجرای برنامه ها و اولویت های دولت و گره گشایی از کار مردم و جلب رضایت آنان موفق باشیم و مجموعه تلاش های ما مورد رضایت خدای رحمان باشد.  

 

                                                                                                                                               هر روزتان نوروز              نوروزتان پیروز

                                                               روح اله خدارحمی
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین