کد خبر: ۵۱۶۶۱
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۸۵ - ۱۱:۳۲

جلسات اصولگرایان بدون فدایی

آفتاب‌‌نیوز : فروزنده همچنین خبر جایگزینی خود و «الیاس نادران» مسئول کمیته اقتصادی جمعیت ایثارگران و نماینده مجلس هفتم به جای فدایی، در جلسات ستاد هماهنگی اصولگرایان را تایید کرد. 

خبرنگار آفتاب در ادامه از قائم مقام جمعیت ایثارگران پرسید:«با توجه به ابراز نگرانی اصلاح‌طلبان از بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها و تاکید ایشان بر این امر که انتخابات دوره دوم شوراها که توسط اصلاح‌طلبان برگزار شد، انتخاباتی کاملا آزاد و با حضور طیف‌های مختلف سیاسی بود و با توجه به ریاست دبیرکل جمعیت ایثارگران بر هیات مرکزی نظارت، آیا این نگرانی بجاست؟»
 
فروزنده پاسخ داد: دوره گذشته انتخابات شوراها براساس قانون مصوب سال 75 در مجلس پنجم برگزار شد.قانون فعلی برگزاری انتخابات شوراها که توسط همین اصلاح‌طلبان در مجلس ششم تصویب شده، شرایط بسیار سهل‌تری برای تایید صلاحیت کاندیداها در نظر گرفته است. 

وی که قائم مقام مرکز پژوهشهای مجلس نیز هست،افزود: در این قانون تمام ویژگی‌های کاندیداها مشخص است و همین قانون هم مبنای بررسی صلاحیت‌ها توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات خواهد بود. 

قائم مقام جمعیت ایثارگران از توضیحات خود نتیجه گرفت که اصلاح‌طلبان نباید هیچ نگرانی از بررسی صلاحیت کاندیداهای خود داشته باشند. 

فروزنده گفت: اگر اصلاح‌طلبان براساس قانون این موضوع را بررسی کنند، متوجه می‌شوند که نباید جای هیچ نگرانی وجود داشته باشد مگر اینکه ایشان از مخالفت‌های خود، انگیزه سیاسی داشته باشند. 

وی در پایان بار دیگر تاکید کرد که مبنای بررسی صلاحیت و برگزاری انتخابات شوراها، قانون مصوب مجلس ششم است که در اختیار اصلاح طلبان بود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین